KUP RH: Jug CO lagano u finale, za naslov pobjednika igra protiv splitskog Jadrana

17 Prosinac 2017
Autor :

Očekivano, momčad Jug Croatia osiguranja plasirala se u finale Kuopa Hrvatske koji se igra na bazenu uz Savu u Zagrebu.

U drugoj polufinalnoj utakmici, Jugaši su bili bolji od POŠK-a 18:6 pa će tako danas s početkom u 16,00 za naslov pobjednika igrati protiv splitskog Jadrana koji je u prvom polufinalu bio bolji od Mornara.

Čak sedam igrača postiglo je po dva gola i to redom: Loren Fatović, Luka Lončar, Maro Joković, Xavi Garcia, Viktor Rašović, Vincenzo Renzuto i Luka Lozina. Marko Macan, Hrvoje Benić i Nikola Pavličević postigli su po jedan gol.

Marko Bijač u tri je četvrtine provedene na golu skupio 8 obrana, dok je u posljednjih osam minuta mrežu čuvao Toni Jarak koji je dodao još jednu obranu, piše na službenoj stranici dubrovačkog kluba, prenosi Jug.hr