Nakon što su pobijedili Mađare, Jugaše čeka Olympiacos

14 Siječanj 2018
Autor :
Jugaši vkjug

Vaterpolisti Jug Croatia osiguranja upisali su treću pobjedu u ovogodišnjem natjecanju po skiupinama Lige prvaka. Sinoć su u utakmici šestog kola u Gružu pobijedili mađarski OSC rezultatom 12:10 i tako su se s 10 osvojenih bodova izjednačili s Brescijom na diobi trećeg mjesta u skupini ‘A’.

Od samog početka Jug CO je diktirao ritam, ima vodstvo do tri gola razlike, ali su se uporni Mađari stalno vraćali. Ipak, kada je Xavi Garcia nešto malo više od tri minute prije kraja treće četvrtine, prekrasnom parabolom zabio za 9:5, utakmica je bila prelomljena i pobjednik riješen.

Po tri pogotka na voj utakmici postigli su Vincenzo Renzuto i Hrvoje Benić, dva je dodao Xavi Garcia dok su po jedan dali Marko Macan, Loren Fatović, Luka Lončar i Maro Joković.

U sljedećoj utakmici, 24. siječnja Jug CO gostuje u Pireju kod lidera skupine Olympiacosa.