NOVI PROGRAM DUBROVAČKIH KINEMATOGRAFA

154

 

25.studenog / November, 25th

16.30 ENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith  

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

18.45 ISTJERIVAČI DUHOVA: NASLIJEĐE

Akcija, avantura, komedija; 124min;  Režija: Jason Reitman

Ul: Carrie Coon, Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Paul Rudd

21.00 FRANCUSKA DEPEŠA

Komedija, drama; 108min;  Režija: Wes Anderson

Ul: Bill Murray, Timothee Chalamet, Frances McDormand, Elisabeth Moss, Jeff Goldblum, Tilda Swinton, Lea Seydoux, Owen Wilson, Benicio del Toro, Adrien Brody i Saoirse Ronan

26.studenog / November, 26th

16.00 ENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith  

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

18.00 ISTJERIVAČI DUHOVA: NASLIJEĐE

Akcija, avantura, komedija; 124min;  Režija: Jason Reitman

Ul: Carrie Coon, Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Paul Rudd

20.30 KRALJ RICHARD  

Sportska drama, biografski; 144min; Režija: Reinaldo Marcus Green  

Ul:  Will Smith, Jon Bernthal, Tony Goldwyn

27.studenog / November, 27th

15.00 ENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith  

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

 

17.00 VELIKI CRVENI PAS CLIFFORD

Animirani, obiteljski; 97min;  Režija: Walt Becker

Ul: Rina Radmilov, Filip Riđički, Hrvoje Kečkeš, Darin Pavišić, Dijana Vidušin, Ranko Tihomirović

18.45 ISTJERIVAČI DUHOVA: NASLIJEĐE

Akcija, avantura, komedija; 124min;  Režija: Jason Reitman

Ul: Carrie Coon, Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Paul Rudd

21.00 KRALJ RICHARD  

Sportska drama, biografski; 144min; Režija: Reinaldo Marcus Green  

Ul:  Will Smith, Jon Bernthal, Tony Goldwyn

28.studenog / November, 28th

15.00 ENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith  

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

17.00 VELIKI CRVENI PAS CLIFFORD

Animirani, obiteljski; 97min;  Režija: Walt Becker

Ul: Rina Radmilov, Filip Riđički, Hrvoje Kečkeš, Darin Pavišić, Dijana Vidušin, Ranko Tihomirović

18.45 ISTJERIVAČI DUHOVA: NASLIJEĐE

Akcija, avantura, komedija; 124min;  Režija: Jason Reitman

Ul: Carrie Coon, Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Paul Rudd

21.00 KRALJ RICHARD  

Sportska drama, biografski; 144min; Režija: Reinaldo Marcus Green  

Ul:  Will Smith, Jon Bernthal, Tony Goldwyn

29.studenog / November, 29th

17.00 ENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith  

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

20.00 ISTJERIVAČI DUHOVA: NASLIJEĐE

Akcija, avantura, komedija; 124min;  Režija: Jason Reitman

Ul: Carrie Coon, Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Paul Rudd

30.studenog / November,30th

17.00 ENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith  

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

20.00 KRALJ RICHARD  

Sportska drama, biografski; 144min; Režija: Reinaldo Marcus Green  

Ul:  Will Smith, Jon Bernthal, Tony Goldwyn

01.prosinca / December, 01st

17.00 ENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith  

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

20.00 ISTJERIVAČI DUHOVA: NASLIJEĐE

Akcija, avantura, komedija; 124min;  Režija: Jason Reitman

Ul: Carrie Coon, Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Paul Rudd

 

Dvorana Visia 

25.studenog / November, 25th

18.00 ZBORNICA 

Drama; 125min;  Režija: Sonja Tarokić 

Ul: Marina Redžepović, Stojan Matavulj, Nives Ivanković, Maja Posavec, Sandra Lončarić

20.30 KRALJ RICHARD  

Sportska drama, biografski; 144min; Režija: Reinaldo Marcus Green  

Ul:  Will Smith, Jon Bernthal, Tony Goldwyn

26.studenog / November, 26th

20.30 ZBORNICA 

Drama; 125min;  Režija: Sonja Tarokić 

Ul: Marina Redžepović, Stojan Matavulj, Nives Ivanković, Maja Posavec, Sandra Lončarić

27.studenog / November, 27th

18.00 ZBORNICA 

Drama; 125min;  Režija: Sonja Tarokić 

Ul: Marina Redžepović, Stojan Matavulj, Nives Ivanković, Maja Posavec, Sandra Lončarić

20.30 TRIJUMF

Komedija, drama; 105min; Režija: Emmanuel Courcol

Ul:  Kad Merad, David Ayala, Lamine Cissokho, Sofian Khammes

28.studenog / November,28th

18.00 TOMA  

Biografski  / biography; 140min;  Režija / Director: Dragan Bjelogrlić 

Ul / Stars: Milan Marić, Tamara Dragičević, Petar Benčina, Andrija Kuzmanović, Sanja Marković

20.30  TRIJUMF

Komedija, drama; 105min; Režija: Emmanuel Courcol

Ul:  Kad Merad, David Ayala, Lamine Cissokho, Sofian Khammes

29.studenog / November, 29th

18.00 ZBORNICA 

Drama; 125min;  Režija: Sonja Tarokić 

Ul: Marina Redžepović, Stojan Matavulj, Nives Ivanković, Maja Posavec, Sandra Lončarić

20.30 Ciklus autora : Wong Kar-wai / RASPOLOŽENI ZA LJUBAV  

Romantična drama, 2000.g.; 98min; Režija: Wong Kar-wai

Ul: Tony Chiu-Wai Leung, Maggie Cheung, Ping Lam Siu

30.studenog / November, 30th

18.00 ČOVJEK KOJI JE PRODAO SVOJU KOŽU 

Drama; 100min; Režija: Kaouther Ben Hania

Ul:  Yahya Mahayni, Dea Liane, Koen De Bouw, Monica Bellucci

20.00 TRIJUMF

Komedija, drama; 105min; Režija: Emmanuel Courcol

Ul:  Kad Merad, David Ayala, Lamine Cissokho, Sofian Khammes

 

01.prosinca / December, 01st

18.00 JAHAČI PRAVDE

Akcija, komedija, drama; 115min;  Režija: Anders Thomas Jensen

Ul: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Nicolas Bro, Lars Brygmann

20.00 ZBORNICA 

Drama; 125min;  Režija: Sonja Tarokić 

Ul: Marina Redžepović, Stojan Matavulj, Nives Ivanković, Maja Posavec, Sandra Lončarić

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *