Program Kinematografa Dubrovnik

192

KINO PROGRAM / 15.04.- 21.04.2021.

Kino Sloboda

15.travnja

17.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

19.00 MORTAL KOMBAT

Akcija, avantura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

21.00 SILK ROAD

Triler; 117min; Režija: Tiller Russell

Ul: Jason Clarke, Nick Robinson, Jennifer Yun, Jimmi Simpson

16.travnja

17.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

19.00 MORTAL KOMBAT

Akcija, avantura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

21.00 JEDINI IZLAZ

Triler; 110min; Režija: Darko Nikolić

Ul: Anđelka Prpić, Ljubomir Bandović, Danica Maksimović, Janko Popović Volarić

17.travnja

15.30 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

17.00 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min; Režija: Adam Wingard

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

19.15 JEDINI IZLAZ

Triler; 110min; Režija: Darko Nikolić

Ul: Anđelka Prpić, Ljubomir Bandović, Danica Maksimović, Janko Popović Volarić

21.30 SILK ROAD

Triler; 117min; Režija: Tiller Russell

Ul: Jason Clarke, Nick Robinson, Jennifer Yun, Jimmi Simpson

18.travnja

15.30 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

17.00 PAZI SE ČAROBNJAKA / sinkronizirano

Animirani; 97min; Režija: Andrés Couturier

Ul: Toby Kebbell, Lily Collins, Keith Wickham

19.00 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min; Režija: Adam Wingard

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

21.15 SILK ROAD

Triler; 117min; Režija: Tiller Russell

Ul: Jason Clarke, Nick Robinson, Jennifer Yun, Jimmi Simpson

19.travnja

17.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

19.00 MORTAL KOMBAT

Akcija, avantura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

21.00 SILK ROAD

Triler; 117min; Režija: Tiller Russell

Ul: Jason Clarke, Nick Robinson, Jennifer Yun, Jimmi Simpson

20.travnja

17.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

18.30 SILK ROAD

Triler; 117min; Režija: Tiller Russell

Ul: Jason Clarke, Nick Robinson, Jennifer Yun, Jimmi Simpson

21.00 JEDINI IZLAZ

Triler; 110min; Režija: Darko Nikolić

Ul: Anđelka Prpić, Ljubomir Bandović, Danica Maksimović, Janko Popović Volarić

21.travnja

17.00 ČAROBNI PROLAZ

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 85min; Režija: Vasiliy Rovenskiy

Gl: Ivan Đuričić, Marko Makovičić, Mladen Vasari, Lovro Juraga, Ana Čapalija

19.00 JEDINI IZLAZ

Triler; 110min; Režija: Darko Nikolić

Ul: Anđelka Prpić, Ljubomir Bandović, Danica Maksimović, Janko Popović Volarić

21.00 MORTAL KOMBAT

Akcija, avantura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

Dvorana Visia

15.travnja

18.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

20.30 MAURITANAC : DNEVNIK IZ GUANTANAMA

Triler; 129min; Režija: Kevin Macdonald

Ul: Jodie Foster, Tahar Rahim, Benedict Cumberbatch, Shailene Woodley

16.travnja

18.30 ŠUTNJA BIJELOG GRADA

Kriminalistički; 110min; Režija: Daniel Calparsoro

Ul: Belén Rueda, Javier Rey, Aura Garrido, Manolo Solo, Alex Brendemühl

20.30 U fokusu : Rusija / AYKA

Drama; 100min; Režija: Sergei Dvortsevoy

Gl: Samal Yeslyamova, Zhipara Abdilaeva, Sergey Mazur

17.travnja

18.00 Za sve generacije : PINOKIO

Drama, fantazija; 125min; Režija: Matteo Garrone

Ul: Federico Ielapi, Roberto Benigni, Rocco Papaleo

20.30 Nominirani za Oscara : MINARI

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

18.travnja

18.00 Za sve generacije : ZOVEM SE BAGHDAD

Drama, obiteljski ; 99min; Režija: Caru Alves de Souza

Gl: Grace Orsato, Karina Buhr, Marie Maymone

20.00 U fokusu : Rusija / LEVIJATAN

Kriminalistički, drama; 140min; Režija: Andrey Zvyagintsev

Gl: Elena Lyadova, Vladimir Vdovichenkov, Aleksey Serebryakov

19.travnja

18.30 Nominirani za Oscara : MINARI

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

20.30 MAURITANAC : DNEVNIK IZ GUANTANAMA

Triler; 129min; Režija: Kevin Macdonald

Ul: Jodie Foster, Tahar Rahim, Benedict Cumberbatch, Shailene Woodley

20.travnja

18.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

20.30 U fokusu : Rusija / DRAGI DRUGOVI

Povijesna drama; 121min; Režija : Andrey Konchalovskiy

Ul: Yuliya Vysotskaya, Vladislav Komarov, Andrey Gusev

21.travnja

18.30 ZAŠTO SKAČEM

Dokumentarni; 82min; Režija: Jerry Rothwell

Gl: Jim Fujiwara, David Mitchell, Jordan O’Donegan

20.30 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *