Stanovnici Bourbona: Rukohvat nije opituran ima dvadeset godina!

708
Stanovnici Ul. bana Jelačića (Bourbona), već dugi niz godina pokušavaju izmoliti Gradsku upravu da opituraju rukohvat u ovim stepenicama, koje su jedini prilaz stanovnika Kineskog zida i Burbona autobusnoj stanici Javnog gradskog prometa.
Rukohvat nije opituran otkad su se izgradile stepenice prije 20 godina.
Stanovnici su pisali molbe da se opitura rukohvat, Gradskom kotaru Montovjerna, Upravnom odjelu za komunalne djelatnosti i mjesnu samoupravu Grada, bivšem dogradonačelniku Željku Ragužu koji je bio zadužen za komunalne poslove, o čemu imaju pisane dokaze.
Nitko nije ništa poduzeo.
Prilažemo fotografije iz kojih se vidi kako rukohvat izgleda na čast Gradu Dubrovniku.
 
Stanovnici Ulice bana Josipa Jelačića




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *