Na akciju darivanja krvi koja je održana u Dubrovniku 3. listopada 2022. odazvalo se 19 darivatelja od kojih je 16 uspješno darovalo krv. Hvala svima koji su se odazvali ovom pozivu. Vaša krv spašava živote

Previous PostŽupan Dobroslavić sa zamjenikom Cebalom i pročelnicom Marević primio pročelnike HGSS Dubrovnika i HGSS Orebić
Next Post57-godišnjak u Stonu ostao bez 35 tisuća kuna




































