”Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost provodi program uklanjanja auto-olupina s hrvatskih otoka.
Jedna u nizu takvih akcija je, u suradnji s Gradom Dubrovnikom, organizirana ovog petka, 24.11. na otoku Šipanu. Predviđeno trajanje akcije je od 11-13h.
*Trajekt iz Dubrovnika za Šipan kreće u 9h, a trajekt sa Šipana za Dubrovnik u 13h.
Ovom prilikom pozivamo Vas da nam se priključite i popratite ovu temu kroz svoje medije. Cilj nam je, zajedno s Vama, informirati i educirati javnost o mogućnostima koje nudi naš sustav gospodarenja otpadnim vozilima odnosno građane motivirati da svoja vozila odlažu na odgovoran način, kako bi šteta za okoliš bila što manja.” – priopćili su iz Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.






















