Akcija uklanjanja auto olupina na Šipanu

950

”Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost provodi program uklanjanja auto-olupina s hrvatskih otoka.

Jedna u nizu  takvih akcija je, u suradnji s Gradom Dubrovnikom, organizirana ovog petka, 24.11. na otoku Šipanu. Predviđeno trajanje akcije je od 11-13h.

*Trajekt iz Dubrovnika za Šipan kreće u 9h, a trajekt sa Šipana za Dubrovnik u 13h.

Ovom prilikom pozivamo Vas da nam se priključite i popratite ovu temu kroz svoje medije. Cilj nam je, zajedno s Vama,  informirati i educirati javnost o mogućnostima koje nudi naš sustav gospodarenja otpadnim vozilima odnosno građane motivirati da svoja vozila odlažu na odgovoran način, kako bi šteta za okoliš bila što manja.” – priopćili su iz Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *