U utorak i srijedu u stolnoteniskoj dvorani Dom Lovro Ratković u Zagrebu (adresa: Jarunska 5.) odigrati će se završnica Hrvatskog kupa u stolnom tenisu (Final four) za muškarce i žene. Nastup u završnici ovogodišnjeg Kup natjecanja kod muškaraca izborile su momčadi: STK Libertas Marinkolor, GSTK Zagreb, STK Zagreb i STK Marathon (Zagreb).
Kod žena završnicu Hrvatskog kupa izborili su: STK Dr. Časl, STK Zagreb, STK Vrsar i STK Tis (Zagreb).
U utorak, 23.04. s početkom u 19 sati odigrati će se polufinalni susreti. Ždrijebom je određeno da će “Pituri” odigrati susret sa momčadi Marathon (Zagreb) dok drugi polufinalni susret odigrati će GSTK Zagreb i STK Zagreb.
U srijedu, 24.04. s početkom u 19 sati odigrati će se susreti za 3. mjesto i finalni susreti.






















