Tri obrazovna sindikata, Sindikat hrvatskih učitelja, Sindikat Preporod i Nezavisni sindikat zaposlenih u srednjim školama u ponedjeljak 23.12.2024. u 18 sati poveli su mirni mimohod “Za sigurnu školu”.
Pozvali su i sve zaposlenike školskih ustanova u svim gradovima da se mirno okupe ispred školskih ustanova sutra u 18.00 sati. kako bi odali počast žrtvama i izrazili podršku svima onima koji su pogođeni tragičnim događajem u Zagrebu u OŠ Prečko.
Tako se i ispred Pomorsko tehničke škole Dubrovnik održalo mirno okupljanje profesora i upaljene su svijeće.







































