Radove na izgradnji OŠ Cavtat komentirao je i načelnik općine Konavle Božo Lasić.
‘Ponosan sam i počašćen što će nova škola biti otvorena za vrijeme mog mandata. Financijski i na sve druge načine, ovo svakako spada u jedan od najvećih projekata u Konavlima uopće! Hvala Dubrovačko-neretvanskoj županiji i Vladi RH bez kojih ne bi realizirali ovaj projekt’, poručio je Lasić.






















