Božo Lasić o radovima na izgradnji OŠ Cavtat: Ponosan sam i počašćen što će nova škola biti otvorena za vrijeme mog mandata

703

Radove na izgradnji OŠ Cavtat komentirao je i načelnik općine Konavle Božo Lasić.

‘Ponosan sam i počašćen što će nova škola biti otvorena za vrijeme mog mandata. Financijski i na sve druge načine, ovo svakako spada u jedan od najvećih projekata u Konavlima uopće! Hvala Dubrovačko-neretvanskoj županiji i Vladi RH bez kojih ne bi realizirali ovaj projekt’, poručio je Lasić.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *