IZVUKLI SMO DOBITNICU! Evo tko ide slušati sevdalinke na Orsulu!

1330

Amira Medunjanin izvoditeljica je tradicionalne bosanske pjesme – sevdalinke. Glazbeni novinar Garth Cartwright je naziva “bosanskom Billie Holiday“, uspoređujući način na koji se Amira igra sa sevdahom, nalazeći novi kontekst i formu u tradiciji staroj stotinama godina. Pjevačica, humanitarna i svjetska ambasadorica kulture i glazbe u rodnoj Bosni i Hercegovini i susjednim državama, opisana je kao “jedan od velikih glasova svoje generacije” s privlačnim zvukom koji “lebdi između Istoka i Zapada” i kao jedan od najboljih i najnježnijih europskih pjevača.

Amira će zabavljati Dubrovčane i njihove goste na Orsuli, sutra, 16. kolovoza, s početkom u 21.30.

Dubrovnik INsider i Park Orsula su našim čitateljima i čitateljicama koji su sudjelovali u nagradnoj igri poklonili dvije ulaznice.

Dobitnica dvije ulaznice za koncert Amire Medunjanin je Rajka Knego. Molimo sretnu dobitnicu da se javi na ulaz Parka Orsula pred početak koncerta.

Uživajte.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *