Zbog radova na vodoopskrbnoj mreži 11. veljače bez vode će biti dio Ulice Vladimira Nazora (parni kućni brojevi od 8 do 16) u periodu od 8.30 do 10.00 sati te u Župi dubrovačkoj Dragićeva ulica i dio Šetališta Marka Marojice (od kućnog broja 21 do broja 33) u periodu od 8.00 do 15.00 sati.

Previous PostGradonačelnik s dubrovačkim hotelijerima o sezoni 2022.
Next PostCijepljenje u Sportskoj dvorani u Gospinom polju





















