Sinoć je u đardinu Hotela Lapad upriličena svečana dodjela svjedodžbi maturantima Pomorsko-tehničke škole Dubrovnik.
Na ovom posebnom događaju okupili su se maturanti zajedno sa svojim razrednicima s nautičkog, brodostrojarskog, računalnog i elektro smjera.
Središnji dio večeri bilo je proglašenje učenika generacije, Marina Šaltića, učenika nautičkog usmjerenja, koji se nazočnima zahvalio prigodnim govorom.


















































