Zašto u Lapadu svako malo nema električne energije?

661

Naši se sugrađani žale kako u Lapadu svako malo nestaje električna energija. „Što se to događa u turističkom gradu, da Lapad svaki dan ostane bez struje?“, pitaju se na društvenim mrežama Dubrovčani. Komentira se kako je to zbog sve većeg broja stanovnika Lapada, a kako se ne ulaže u elektroenergetski sustav. Špekulira se i kako dolazi do preopterećenja zbog novoizgrađene Marine na Lapadskoj obali.

Zbog ovog pitanja zvali smo Službu za korisnike i zbog očite preopterećenosti linije nismo uspjeli dobiti djelatnike. Upit smo poslali i Elektrojugu Dubrovnik i čekamo njihov službeni odgovor.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *