Dan narcisa ispred Sponze: Novac namijenjen oboljelima od onkoloških bolesti na odjelu palijative

733

U  povodu nacionalne humanitarne akcije ” DAN  NARCISA ”, koja se ove godine održava danas,  25. ožujka 2022. ( subota ) ispred palače Sponza, u vremenu od 10,00 do 12,00 sati, Liga  protiv raka Dubrovnik i  njezin Klub onkoloških bolesnika ( KOB ), skupa s Palijativnom skrbi Doma zdravlja i OB Dubrovnik organiziraju  akciju  prodaje  narcisa i dijeljenja letaka i brošura. Novac prikupljen  u  toj  akciji  biti  će  namijenjen  oboljelima od onkoloških bolesti na odjelu palijativne skrbi.

Pozivaju  se  građani  da dođu u što većem broju i svojom  nazočnošću  iskažu  solidarnost  i  suosjećanje  s  onima  kojima  su  solidarnost  i  suosjećanje  nasušno  potrebni.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *