U povodu nacionalne humanitarne akcije ” DAN NARCISA ”, koja se ove godine održava danas, 25. ožujka 2022. ( subota ) ispred palače Sponza, u vremenu od 10,00 do 12,00 sati, Liga protiv raka Dubrovnik i njezin Klub onkoloških bolesnika ( KOB ), skupa s Palijativnom skrbi Doma zdravlja i OB Dubrovnik organiziraju akciju prodaje narcisa i dijeljenja letaka i brošura. Novac prikupljen u toj akciji biti će namijenjen oboljelima od onkoloških bolesti na odjelu palijativne skrbi.
Pozivaju se građani da dođu u što većem broju i svojom nazočnošću iskažu solidarnost i suosjećanje s onima kojima su solidarnost i suosjećanje nasušno potrebni.






















