POLICIJA BILA NA BETERINI: Pronašli smo češku državljanku koja je tamo nedozvoljeno kampirala

1476

Prije dva dana objavili smo tekst pod naslovom “Pošle se kupati na Beterinu, napala ih vidljivo pijana žena”, nakon što nam se obratila jedna naša sugrađanka, a koji možete pročitati OVDJE.

Ukratko, žena je zapriječila put i ulaz na more, a na naše sugrađanke vikala i vrijeđala ih, a navele su kako je bila vidljivo u alkoholiziranom stanju.

Kako smo naveli, poslali smo prijavu i upit PU DNŽ, a danas smo zaprimili i njihov odgovor koji prenosimo u cijelosti:

Obavještavamo Vas kako su policijski službenici Postaje granične policije Gruda, intervenirali prema podacima koje ste nam dostavili u novinarskom upitu i na Beterini zatekli žensku osobu koja je kampirala. Utvrđeno je kako se radi o državljanki Češke u dobi od 39 godina koja u trenutku našeg dolaska nije zatečena u činjenju protupravnog ponašanja koje je u nadležnosti policije.

Zbog kampiranja izvan prostora namijenjenog za kampiranje upućen je dopis Općini Župa dubrovačka i Državnom inspektoratu.

Prostor Beterine su gore spomenuti policijski službenici obišli i jutros, ali češka državljanka tamo nije zatečena.

Upućujemo osobe koje smatraju da su oštećene ponašanjem češke državljanke da se obrate Postaji granične policije Gruda koja će dalje postupati po prijavi.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *