Bivša predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović iznenadila je pratitelje na Facebooku objavivši veliki broj fotografija koje su za nju obilježile 2025. godinu.
Uz nikad prije objavljene fotografije Kolinda je napisala emotivan i nadahnjujući opis koji je malo koga ostavio ravnodušnim.
U objavi je Kolinda istanula kako su putovanja oduvijek bila neizostavan dio njezina života, ali i ključan oslonac u razdoblju osobnih izazova. “Putujem toliko često da se šalim kako kupnjom novih kofera zapravo plaćam stanarinu”, napisala je bivša predsjednica.
Izvor: 24sata.hr






















