Zbog kvara na sustavu vodoopskrbe Gabela-Neum u BiH obustavljena je isporuka vode u sustav Moševići-Visočani pa su od jutros bez vode naselja Imotica, Štedrica, Topolo, Stupa, Ošlje, Smokovljani i Visočani. Prema informacijama iz Komunalnog poduzeća Neum otklanjanje kvara očekuje se tijekom današnjeg dana te bi se vodoopskrba navedenih naselja trebala normalizirati najkasnije tijekom noći 6./7. srpnja
Home Dubrovnik Insider Županija Od jutros bez vode naselja Imotica, Štedrica, Topolo, Stupa, Ošlje, Smokovljani i Visočani

Od jutros bez vode naselja Imotica, Štedrica, Topolo, Stupa, Ošlje, Smokovljani i Visočani
Piše: Dubrovnik Insider06/07/2019
TAGbez vode
Previous PostUživajte u suncu jer ubrzo stiže drastična promjena!
Next PostDubrovačka noć uz Giuliana





















