U Mandaljeni služena misa i položeni vijenci za poginule hrvatske branitelje

140

Povodom Dana Općine Župa dubrovačka i obljetnice oslobođenja Župe dubrovačke, na Spomen-obilježju u Mandaljeni sinoć je služena sveta misa za sve poginule za Hrvatsku.

Nakon svete mise predstavnici Općine Župa dubrovačka, zajedno s obiteljima poginulih hrvatskih branitelja, članovima udruga proizašlih iz Domovinskog rata, predstavnicima institucija i stanovnicima, položili su vijence i zapalili svijeće u znak sjećanja, zahvalnosti i poštovanja prema svim poginulim hrvatskim braniteljima i žrtvama Domovinskog rata.

Mandaljena je i ove godine bila mjesto zajedničke molitve, pijeteta i ponosa. Okupljeni su dostojanstveno odali počast svima koji su svoje živote položili za slobodu Hrvatske, Dubrovnika i Župe dubrovačke.

Općina Župa dubrovačka zahvaljuje svima koji su nazočili svetoj misi i polaganju vijenaca te svojim dolaskom iskazali poštovanje prema poginulim hrvatskim braniteljima i svim žrtvama Domovinskog rata.

Neka je vječna slava i hvala svima koji su dali život za Hrvatsku.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *