Čitatelji nam šalju fotografije iz Gruža, gdje, prema procjenama oko tristotinjak Dubrovčana čeka u redu za frešku ribu za sutrašnji Veliki petak. Komentari su na društvenim mrežama osuđujući, u bojazni za novom navalom koronavirusa: ” Gruška noć?”, “Korona party vol.2”, “Korona fish picnic”, komentiraju Dubrovčani koji su ostali doma.
Policijski djelatnici su na gruškom mulu, a u Gruž je došao i gradonačelnik Franković, kako bi uveo reda.






















