Kolega im pozitivan na koronu: svi službenici Odsjeka za prometno redarstvo u samoizolaciji

659

Službenik u Odsjeku za prometno redarstvo Grada Dubrovnika, a koji je prethodno boravio u Zagrebu u privatnom angažmanu, danas je testiran budući je bio u kontaktu s prethodno pozitivnom osobom te je pozitivan na korona virus. 

Grad Dubrovnik je u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo Dubrovačko-neretvanske županije, a u cilju preventivnog djelovanja i suzbijanja daljnjeg širenja zaraze, uputio sve službenike Odsjeka na samoizolaciju. Službenici koji su bili u bliskom kontaktu sa zaraženim bit će kontaktirani od strane Zavoda te će dobiti upute kao i daljnje mjere prevencije.

Također, društvo Sanitat obavit će dezinfekciju radnih prostora Grada Dubrovnika.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *