Dječji križni put na Korčuli, Pelješcu i u Dubrovniku

242

Dječji križni put u suradnji Vijeća za katehizaciju i novu evangelizaciju Dubrovačke biskupije s dekanatima Dubrovnik 1, Pelješac i Korčula organizirat će se za osnovnoškolsku djecu na tri lokacije.

U organizaciji Korčulanskog dekanata križni put će se održati u subotu 7. ožujka s početkom u 9.30. Okupljanje i početak križnog puta je ispred špilje Gospe Lurdske u Lumbardi, a završetak je kod Pastoralnog centra sv. Antuna u Korčuli. Prijave župnicima traju do 5. ožujka.

Pelješki dekanat organizira pobožnost križnoga puta za djecu u subotu 7. ožujka s početkom u 10 sati. Okupljanje je ispred župne crkve Marije Pomoćnice u Orebiću.

Za osnovnoškolsku djecu s područja grada Dubrovnika, dekanat Dubrovnik 1 organizira dječji križni put ulicama Grada u subotu 21. ožujka s početkom u 10 sati u katedrali. U slučaju lošeg vremena cijeli križni put molit će se u katedrali.

Razmatranje i molitve za križni put, kao i popratne ilustracije, pripremili su učenici i vjeroučitelji osnovnih škola s područja Dubrovačke biskupije.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *