Dubrovački kinematografi objavili novi kino program

454

KINO PROGRAM od 7. ožujka 

7. ožujka 

Kino Sloboda 

16.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024 

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

18.00 DINA: DRUGI DIO 

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023 

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

21.00 IMAGINARNI 

Triler, horor; 104min; USA/2024

Režija: Jeff Wadlow; Ul: DeWanda Wise, Tom Payne, Pyper Braun, Betty Buckley, Veronica Falcón, Taegen Burns, Matthew Sato, Suzette Lange

Kino Visia

18.30 IZGUBLJENA ZEMLJA  

Drama; 98min; FR, SRB, LUX, HR/2023

Režija: Vladimir Perišić; Ul: Jasna Đuričić, Jovan Ginić, Miodrag Jovanović, Marija Škaričić, Helena Buljan, Lazar Kocić, Duško Valentić, Ana Simeunović, Boris Isaković

20.30 OKUS LJUBAVI  *** 

Drama, povijesni, romansa; 134min; FRA/2023

Režija: Anh Hung Tran; Ul: Juliette Binoche, Benoît Magimel, Emmanuel Salinger, Patrick d’Assumçao, Galatea Bellugi

*** Dobitnik nagrade za najbolju režiju na festivalu u Cannesu; francuski kandidat za nagradu Oscar 2024.

8. ožujka 

Kino Sloboda 

15.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024 

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

17.00 DINA: DRUGI DIO 

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023 

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

20.00 IMAGINARNI 

Triler, horor; 104min; USA/2024

Režija: Jeff Wadlow; Ul: DeWanda Wise, Tom Payne, Pyper Braun, Betty Buckley, Veronica Falcón, Taegen Burns, Matthew Sato, Suzette Lange

Kino Visia  

18.00 OKUS LJUBAVI  *** 

Drama, povijesni, romansa; 134min; FRA/2023

Režija: Anh Hung Tran; Ul: Juliette Binoche, Benoît Magimel, Emmanuel Salinger, Patrick d’Assumçao, Galatea Bellugi

*** Dobitnik nagrade za najbolju režiju na festivalu u Cannesu; francuski kandidat za nagradu Oscar 2024.

20.30 PROŠLI ŽIVOTI ***

Drama, romantični; 105min; USA, South Korea/2023

Režija: Celine Song; Ul: John Magaro, Greta Lee, Teo Yoo

*** Nominiran za nagradu Oscar za najbolji film i originalni scenarij

9. ožujka 

Kino Sloboda 

15.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024 

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

17.00 DINA: DRUGI DIO 

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023 

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

20.00 JEDAN ŽIVOT 

Biografski, drama povijesni; 110min; UK /2023

Režija: James Hawes; Ul: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Johnny Flynn, Lena Olin, Romola Garai

Kino Visia

18.30 Premijera filma uz Ženski vikend : 

EKSKURZIJA 

Drama; 93min; BiH, HR, SR, FR, NO, Katar / 2023;  Režija: Unja Gunjak

Ul: Asja Zara Lagumdžija, Nađa Spaho, Maja Izetbegović, Mediha Musliović, Izudin Bajrović

20.30 OKUS LJUBAVI  *** 

Drama, povijesni, romansa; 134min; FRA/2023

Režija: Anh Hung Tran; Ul: Juliette Binoche, Benoît Magimel, Emmanuel Salinger, Patrick d’Assumçao, Galatea Bellugi

*** Dobitnik nagrade za najbolju režiju na festivalu u Cannesu; francuski kandidat za nagradu Oscar 2024.

10. ožujka 

Kino Sloboda 

15.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024 

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić

17.00 DINA: DRUGI DIO 

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023 

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

20.00 IMAGINARNI 

Triler, horor; 104min; USA/2024

Režija: Jeff Wadlow; Ul: DeWanda Wise, Tom Payne, Pyper Braun

Kino Visia 

18.00 BESKRAJNO SJEĆANJE ***

Dokumentarni; 85min; CL, USA/2023

Režija: Maite Alberdi; Ul: Augusto Góngora, Paulina Urrutia, Gustavo Cerati

*** Nominiran za nagradu Oscar u kategoriji najboljeg dokumentarnog filma

19.30 Ženski vikend : ČELIČNE MAGNOLIJE 

Komedija, drama. romansa; 117min; USA / 1989

Režija: Herbert Ross; Ul: Shirley MacLaine, Olympia Dukakis, Sally Field, Julia Roberts, Dolly Parton, Daryl Hannah

11. ožujka 

Kino Sloboda 

16.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024 

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

18.00 JEDAN ŽIVOT 

Biografski, drama povijesni; 110min; UK /2023

Režija: James Hawes; Ul: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Johnny Flynn, Lena Olin, Romola Garai

20.00 DINA: DRUGI DIO 

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023 

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

Kino Visia 

18.00 ZONA INTERESA ***

Povijesna drama; 105min; USA, UK, PO/2023

Režija: Jonathan Glazer; Ul: Christian Friedel, Sandra Hüller, Freya Kreutzkam, Ralph Herforth, Max Beck, Ralf Zillmann

*** Nominiran za nagradu Oscar u 5 kategorija 

20.00 ANATOMIJA PADA ***

Drama, triler; 151min; FRA /2023

Režija: Justine Triet; Ul/Stars: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado Graner

*** Nominiran za nagradu Oscar u 5 kategorija

12.ožujka 

Kino Sloboda 

16.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024 

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

18.00 UBOGA STVORENJA ***

Romansa, drama; 141min; USA, GBR/2023

Režij: Yorgos Lanthimos; Ul: Emma Stone, Mark Ruffalo, Ramy Youssef, Willem Dafoe, Kathryn Hunter, Christopher Abbott, Jerrod Carmichael

*** Nominiran za nagradu Oscar u 11 kategorija

20.30 IMAGINARNI 

Triler, horor; 104min; USA/2024

Režija: Jeff Wadlow; Ul: DeWanda Wise, Tom Payne, Pyper Braun, Betty Buckley, Veronica Falcón, Taegen Burns, Matthew Sato, Suzette Lange

Kino Visia 

19.00 OPPENHEIMER ***

Biografski, drama, povijesni; 179min; USA, GBR/2023 

Režija: Christopher Nolan

Ul: Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon

*** Nominiran za nagradu Oscar u 13 kategorija

13. ožujka 

Kino Sloboda 

16.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024 

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

18.00 DINA: DRUGI DIO 

Avantura, akcija, drama; 166min; CAN, USA/2023 

Režija: Denis Villeneuve; Ul: Timothée Chalamet, Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Zendaya, Austin Butler

21.00 JEDAN ŽIVOT 

Biografski, drama povijesni; 110min; UK /2023

Režija: James Hawes; Ul: Anthony Hopkins, Helena Bonham Carter, Johnny Flynn, Lena Olin, Romola Garai

Kino Visia 

18.00 OKUS LJUBAVI  *** 

Drama, povijesni, romansa; 134min; FRA/2023

Režija: Anh Hung Tran; Ul: Juliette Binoche, Benoît Magimel, Emmanuel Salinger, Patrick d’Assumçao, Galatea Bellugi

*** Dobitnik nagrade za najbolju režiju na festivalu u Cannesu; francuski kandidat za nagradu Oscar 2024.

20.30 DokuKino /  Frankofonija 2024 : 

MALA TUŽNA DJEVOJKA 

Dokumentarni, biografski, drama; 95min; FRA/2023

Režija: Mona Achache; Ul: Marion Cotillard, Mona Achache, Marie Bunel

 




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *