Dubrovački kinematografi od sutra imaju novi kino program

450

KINO PROGRAM,  10.03.2022. – 16.03.2022. 

Kino Sloboda 

10.ožujka

16.00 CRVENA PANDA / 3D  

Animirani, 100min;  Režija: Domee Shi

Ul: Ida Bedenik, Judita Franković Brdar, Dea Presečki, Marijeta Ugrina, Chiara Agreš

18.00 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

21.00 JACKASS ZAUVIJEK 

Komedija; 96min;  Režija: Jeff Tremaine

Ul: Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Jason Wee Man Acuna

11.ožujka

16.00 CRVENA PANDA / 3D  

Animirani, 100min;  Režija: Domee Shi

Ul: Ida Bedenik, Judita Franković Brdar, Dea Presečki, Marijeta Ugrina, Chiara Agreš

19.00 JACKASS ZAUVIJEK  

Komedija; 96min;  Režija: Jeff Tremaine

Ul: Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Jason Wee Man Acuna

20.45 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

12.ožujka

15.00 CRVENA PANDA / 3D  

Animirani, 100min;  Režija: Domee Shi

Ul: Ida Bedenik, Judita Franković Brdar, Dea Presečki, Marijeta Ugrina, Chiara Agreš

16.45 UNCHARTED 

Akcija, avantura; 116min;  Režija: Ruben Fleischer

Ul: Tom Holland, Mark Wahlberg, Sophia Ali, Tati Gabrielle, Antonio Banderas

18.45 JACKASS ZAUVIJEK

Komedija; 96min;  Režija: Jeff Tremaine

Ul: Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Jason Wee Man Acuna

20.30 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

13.ožujka

15.00 CRVENA PANDA / 2D  

Animirani, 100min;  Režija: Domee Shi

Ul: Ida Bedenik, Judita Franković Brdar, Dea Presečki, Marijeta Ugrina, Chiara Agreš

16.45 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA

Avantura, obiteljski, 93min;  Režija: Gregor Schnitzler

Ul: Rina Zoja Radmilov, Noa Zelenko, Nikola Nedić, Marko Ožbolt, Jadranka Krištof

18.30 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

21.30 JACKASS ZAUVIJEK  

Komedija; 96min;  Režija: Jeff Tremaine

Ul: Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Jason Wee Man Acuna

14.ožujka

16.00 CRVENA PANDA / 3D  

Animirani, 100min;  Režija: Domee Shi

Ul: Ida Bedenik, Judita Franković Brdar, Dea Presečki, Marijeta Ugrina, Chiara Agreš

18.00 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

21.00 JACKASS ZAUVIJEK 

Komedija; 96min;  Režija: Jeff Tremaine

Ul: Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Jason Wee Man Acuna

15.ožujka

16.00 CRVENA PANDA / 2D  

Animirani, 100min;  Režija: Domee Shi

Ul: Ida Bedenik, Judita Franković Brdar, Dea Presečki, Marijeta Ugrina, Chiara Agreš

18.00 UNCHARTED 

Akcija, avantura; 116min;  Režija: Ruben Fleischer

Ul: Tom Holland, Mark Wahlberg, Sophia Ali, Tati Gabrielle, Antonio Banderas

20.00 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

16.ožujka

16.00 CRVENA PANDA / 3D  

Animirani, 100min;  Režija: Domee Shi

Ul: Ida Bedenik, Judita Franković Brdar, Dea Presečki, Marijeta Ugrina, Chiara Agreš

18.00 THE BATMAN

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

21.00 JACKASS ZAUVIJEK  

Komedija; 96min;  Režija: Jeff Tremaine

Ul: Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Jason Wee Man Acuna

 

Dvorana Visia 

10.ožujka 

18.30 MALA MAMA   

Drama, fantazija; 80min;  Režija: Céline Sciamma

Ul: Joséphine Sanz, Gabrielle Sanz, Nina Meurisse

20.00 POSLIJE ZIME  

Drama; 101min;  Režija: Ivan Bakrač

Ul: Momčilo Otašević, Maja Šuša, Petar Burić

11.ožujka 

18.30 ZLATNI DEČKO 

Drama; 90min;  Režija: Ognjen Janković

Ul: Denis Murić, Andrija Kuzmanović, Igor Benčina, Petar Strugar, Vladimir Kovačević

20.00 LJUBAVNE AFERE 

Romantična drama; 122min;  Režija: Emmanuel Mouret

Ul: Camélia Jordana, Niels Schneider, Vincent Macaigne

12.ožujka 

16.00 CALAMITY 

Obiteljska animirana avantura; 82min;  Režija: Rémi Chayé

Ul: Salomé Boulven, Alexandra Lamy, Alexis Tomassian, Jochen Hägele

17.30 MALA MAMA   

Drama, fantazija; 80min;  Režija: Céline Sciamma

Ul: Joséphine Sanz, Gabrielle Sanz, Nina Meurisse

19.00 SYLVIA PLATH: POD STAKLENIM ZVONOM

Dokumentarni; 60min;  Režija: Teresa Griffiths

20.00 Oscar 2022 / Nominirani : PARALELNE MAJKE 

Drama; 123min;  Režija: Pedro Almodovar

Ul: Penelope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit

13.ožujka 

16.00 CALAMITY 

Obiteljska animirana avantura; 82min;  Režija: Rémi Chayé

Ul: Salomé Boulven, Alexandra Lamy, Alexis Tomassian, Jochen Hägele

17.30 ZLATNI DEČKO 

Drama; 90min;  Režija: Ognjen Janković

Ul: Denis Murić, Andrija Kuzmanović, Igor Benčina, Petar Strugar, Vladimir Kovačević

19.00 UHVATITI LEE MILLER

Dokumentarni; 60min;  Režija: Teresa Griffiths

20.00 POSLIJE ZIME  

Drama; 101min;  Režija: Ivan Bakrač

Ul: Momčilo Otašević, Maja Šuša, Petar Burić

14.ožujka 

18.00 POSLIJE ZIME  

Drama; 101min;  Režija: Ivan Bakrač

Ul: Momčilo Otašević, Maja Šuša, Petar Burić

20.00 Ciklus autora 

John Huston : NOĆ IGUANE  

Drama; 125min; 1964.god;  Režija: John Huston

Ul: Richard Burton, Ava Gardner, Deborah Kerr, Sue Lyon, Skip Ward, Grayson Hall 

15.ožujka 

18.30 KUĆA MALE ZVIJEZDE    

Dokumentarni; 75min;  Režija: Slađana Lučić

20.00 LJUBAVNE AFERE 

Romantična drama; 122min;  Režija: Emmanuel Mouret

Ul: Camélia Jordana, Niels Schneider, Vincent Macaigne

16.ožujka 

18.30 ZLATNI DEČKO 

Drama; 90min;  Režija: Ognjen Janković

Ul: Denis Murić, Andrija Kuzmanović, Igor Benčina, Petar Strugar, Vladimir Kovačević

20.00 POSLIJE ZIME  

Drama; 101min;  Režija: Ivan Bakrač

Ul: Momčilo Otašević, Maja Šuša, Petar Burić

 

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *