Osjećaj je odličan, 3. pobjeda zaredom, i to uvjerljiva, to nitko prije nas nije uspio! Jako smo zadovoljni, srušen je „mit“ da visoka izlaznost ne odgovara #HDZ – poručio je predsjednik Andrej Plenković.
„Vrlo skoro ćete doznati s kim ćemo formirati novu većinu u SaborRH. S nekim smo se kolegama čuli već u samoj izbornoj noći, razgovore nastavljamo danas. Sve ide dobro, pobjednici će i u 3. mandatu predvoditi VladaRH“, objavio je danas HDZ.






















