Povodom Dana dubrovačkih branitelja kraj križa na Srđu polagali su se vijenci i palile svijeće za sve poginule heroje dubrovačkog kraja. Palima za domovinu poklonili su se mnogi suborci, predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata, pripadnici HOS-a, branitelji Vukovara, članovi obitelji poginulih te predstavnici Grada i Dubrovačko-neretvanske županije.
U Muzeju Domovinskog rata održao se potom recital djece osnovnih škola i nastup klape Ragusavecchia.
Dirljivo je bilo biti danas na Srđu, među velikim brojem branitelja koji su došli odati počast onima kojih više nema. Onima zaslužnima za našu slobodu.




















































































































