Novi kino program Dubrovačkih kinematografa

495

KINO PROGRAM,  03.03.2022. – 09.03.2022. 

Kino Sloboda 

03.ožujka

15.30 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA  

Avantura, obiteljski, 93min;  Režija: Gregor Schnitzler

Ul: Rina Zoja Radmilov, Noa Zelenko, Nikola Nedić, Marko Ožbolt, Jadranka Krištof

17.15 UNCHARTED 

Akcija, avantura; 116min;  Režija: Ruben Fleischer

Ul: Tom Holland, Mark Wahlberg, Sophia Ali, Tati Gabrielle, Antonio Banderas

19.30 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

04.ožujka

16.00 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA  

Avantura, obiteljski, 93min;  Režija: Gregor Schnitzler

Ul: Rina Zoja Radmilov, Noa Zelenko, Nikola Nedić, Marko Ožbolt, Jadranka Krištof

19.00 „Od srca dar – Linđo u Domovinskom ratu“ – premijera 

Dokumentarni, 53min; Autor: Rikard Kužnin; Snimatelj : Toni Miletić 

20.30 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

05.ožujka

15.30 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA  

Avantura, obiteljski, 93min;  Režija: Gregor Schnitzler

Ul: Rina Zoja Radmilov, Noa Zelenko, Nikola Nedić, Marko Ožbolt, Jadranka Krištof

18.00 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

21.00 U SJENI ZAVJERE 

Akcija, triler; 104min;  Režija: Mark Williams  

Ul: Liam Neeson, Taylor John Smith, Aidan Quinn

06.ožujka

15.30 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

19.00 KOŠNICA – premijera 

Drama; 84min;  Režija: Blerta Basholli

Ul: Yllka Gashi, Çun Lajçi, Aurita Agushi, Kumrije Hoxha

07.ožujka

15.30 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA  

Avantura, obiteljski, 93min;  Režija: Gregor Schnitzler

Ul: Rina Zoja Radmilov, Noa Zelenko, Nikola Nedić, Marko Ožbolt, Jadranka Krištof

17.15 UNCHARTED 

Akcija, avantura; 116min;  Režija: Ruben Fleischer

Ul: Tom Holland, Mark Wahlberg, Sophia Ali, Tati Gabrielle, Antonio Banderas

19.30 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

08.ožujka

15.30 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA  

Avantura, obiteljski, 93min;  Režija: Gregor Schnitzler

Ul: Rina Zoja Radmilov, Noa Zelenko, Nikola Nedić, Marko Ožbolt, Jadranka Krištof

18.00 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

21.00 U SJENI ZAVJERE 

Akcija, triler; 104min;  Režija: Mark Williams  

Ul: Liam Neeson, Taylor John Smith, Aidan Quinn

09.ožujka

15.30 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA 

Avantura, obiteljski, 93min;  Režija: Gregor Schnitzler

Ul: Rina Zoja Radmilov, Noa Zelenko, Nikola Nedić, Marko Ožbolt, Jadranka Krištof

17.15 UNCHARTED 

Akcija, avantura; 116min;  Režija: Ruben Fleischer

Ul: Tom Holland, Mark Wahlberg, Sophia Ali, Tati Gabrielle, Antonio Banderas

19.30 THE BATMAN  

Akcija; 176min;  Režija: Matt Reeves

Ul: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard

 

Dvorana Visia 

03.ožujka 

18.00 SAT OČAJA  

Triler; 88min;  Režija: Phillip Noyce

Ul: Naomi Watts, Colton Gobbo, Sierra Maltby

20.00 CYRANO 

Drama; 124min;  Režija: Joe Wright

Ul: Peter Dinklage, Haley Bennett, Kelvin Harrison Jr., Bashir Salahuddin, Ben Mendelsohn

04.ožujka 

18.00 ZLATNI DEČKO 

Drama; 90min;  Režija: Ognjen Janković

Ul: Denis Murić, Andrija Kuzmanović, Igor Benčina, Petar Strugar, Vladimir Kovačević

20.00 CYRANO 

Drama; 124min;  Režija: Joe Wright

Ul: Peter Dinklage, Haley Bennett, Kelvin Harrison Jr., Bashir Salahuddin, Ben Mendelsohn

05.ožujka 

19.00 TE MRAČNE NOĆI 

Drama; 89min;  Režija: Francois Lunel

Ul: Maja Jurić, Arman Lunel, Muhamed Hadžović, Nina Đogo, Maja Zećo, Emina Muftić

20.45 CYRANO 

Drama; 124min;  Režija: Joe Wright

Ul: Peter Dinklage, Haley Bennett, Kelvin Harrison Jr., Bashir Salahuddin, Ben Mendelsohn

06.ožujka

18.00 CYRANO 

Drama; 124min;  Režija: Joe Wright

Ul: Peter Dinklage, Haley Bennett, Kelvin Harrison Jr., Bashir Salahuddin, Ben Mendelsohn

20.30 ZLATNI DEČKO 

Drama; 90min;  Režija: Ognjen Janković

Ul: Denis Murić, Andrija Kuzmanović, Igor Benčina, Petar Strugar, Vladimir Kovačević

07.ožujka

18.00 TE MRAČNE NOĆI 

Drama; 89min;  Režija: Francois Lunel

Ul: Maja Jurić, Arman Lunel, Muhamed Hadžović, Nina Đogo, Maja Zećo, Emina Muftić

20.00 Ciklus autora 

John Huston : AFRIČKA KRALJICA     

Avanturistički, romantična drama; 105min; 1951.god;  Režija: John Huston

Ul: Humphrey Bogart, Katharine Hepburn, Robert Morley, Peter Bull, Theodore Bikel

08.ožujka 

18.30 MALA MAMA 

Drama, fantazija; 80min;  Režija: Céline Sciamma

Ul: Joséphine Sanz, Gabrielle Sanz, Nina Meurisse

20.00 Oscar 2022 / Nominirani : DRIVE MY CAR 

Drama; 176min;  Režija: Ryusuke Hamaguchi

Ul: Hidetoshi Nishijima, Toko Miura

09.ožujka 

18.30 KUĆA MALE ZVIJEZDE    

Dokumentarni; 75min;  Režija: Slađana Lučić

20.00 CYRANO 

Drama; 124min;  Režija: Joe Wright

Ul: Peter Dinklage, Haley Bennett, Kelvin Harrison Jr., Bashir Salahuddin, Ben Mendelsohn

 

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *