NOVI PROGRAM DUBROVAČKIH KINEMATOGRAFA

173

17.00 MORTAL KOMBAT 

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano 

19.00 BARB I STAR NA PUTU ZA VISTA DEL MAR 

Komedija; 107min; Režija: Josh Greenbaum

Ul: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan

21.00 SJENA ŠPIJUNA  

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke  

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

09.travnja (petak)

17.00 BARB I STAR NA PUTU ZA VISTA DEL MAR

Komedija;107min;Režija: Josh Greenbaum

Ul: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan

19.00 MORTAL KOMBAT 

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

21.00  NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

10.travnja (subota)

16.00 KAPETAN SABLJOZUBI I MAGIČNI DIJAMANT

Animirani; 82min;

Režija: Razmus A. Sivertsen

 

17.30 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min;  Režija: Adam Wingard  

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

19.30 BARB I STAR NA PUTU ZA VISTA DEL MAR 

Komedija; 107min; Režija: Josh Greenbaum

Ul: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan

21.30 MORTAL KOMBAT 

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

11.travnja (nedjelja)

17.00 MORTAL KOMBAT 

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

19.00 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

21.00 SJENA ŠPIJUNA  

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke  

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

12.travnja (ponedjeljak)

17.00 GODZILLA VS. KONG / 3d

Akcija, avantura; 113min;  Režija: Adam Wingard  

Ul: Alexander Skarsgard, Eiza González, Millie Bobby Brown

19.00 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA 

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

21.00 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

 

13.travnja (utorak)

17.00 MORTAL KOMBAT 

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano

19.00 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA 

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

21.00 SJENA ŠPIJUNA  

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke  

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

 

14.travnja (srijeda)

17.00 MORTAL KOMBAT 

Akcija, avatura; 110min; Režija: Simon McQuoid

Ul: Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano 

19.00 BARB I STAR NA PUTU ZA VISTA DEL MAR 

Komedija; 107min; Režija: Josh Greenbaum

Ul: Kristen Wiig, Annie Mumolo, Jamie Dornan

21.00 SJENA ŠPIJUNA  

Triler; 111min;  Režija: Dominic Cooke  

Ul: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan

 

Dvorana Visia

08.travnja (četvrtak)

18.00 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

20.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA 

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

09.travnja (petak)

18.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA 

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

20.30 Nominirani za Oscara: MINARI

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

 

10.travnja (subota)

18.30 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

20.30 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

  1. travnja (nedjelja)

18.30 VUKOVI 

Obiteljski, drama; 96min; Režija: Samuel Kishi

Ul: Martha Reyes Arias, Maximiliano Nájar Márquez, Leonardo Nájar Márquez

20.30 NEOBIČNI ŽIVOTI   

Komedija,drama; 114min; Režija: Olivier Nakache, Éric Toledano

Ul: Vincent Cassel, Reda Kateb, Hélène Vincent

12.travnja (ponedjeljak)

19.00 LIMUNADA

Drama; 88min; Režija: Ioana Uricaru

Ul: Mãlina Manovici, Dylan Smith, Steve Bacic |

 

20.30 NOBODY

Akcija; 92min;  Režija: Ilya Naishuller

Ul: Bob Odenkirk, Connie Nielsen, Christopher Lloyd

13.travnja (utorak)

18.30 Nominirani za Oscara : ZEMLJA NOMADA 

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

20.30 LIMUNADA

Drama; 88min; Režija: Ioana Uricaru

Ul: Mãlina Manovici, Dylan Smith, Steve Bacic

 

14.travnja (srijeda)

18.30 Nominirani za Oscara : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

20.30 LIMUNADA

Drama; 88min; Režija: Ioana Uricaru

Ul: Mãlina Manovici, Dylan Smith, Steve Bacic

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *