NOVI PROGRAM DUBROVAČKIH KINEMATOGRAFA

445

KINO PROGRAM / 20.05.- 26.05.2021.     

 

Kino Sloboda 

20.svibnja 

19.00 PUTNICI 

Sf, triler, avantura; 108min;  Režija: Neil Burger

Ul: Colin Farrell, Tye Sheridan, Lily-Rose Depp

21.00 SPIRALA STRAHA: NOVO POGLAVLJE SLAGALICE STRAVE

Horor; 93min;  Režija: Darren Lynn Bousman

Ul: Chris Rock, Samuel L. Jackson, Marisol Nichols

21.svibnja 

17.00 AINBO : DOBRI DUH AMAZONE  

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 84min; Režija: Richard Claus

Gl: Amanda Prenkaj, Dunja Fajdić, Ronald Žlabur, Goran Malus, Slavko Juraga, Hrvoje Klobučar

19.00 DANI GNJEVA  

Akcija, triler; 118min;  Režija: Guy Ritchie 

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

21.00 PUTNICI 

Sf, triler, avantura; 108min;  Režija: Neil Burger

Ul: Colin Farrell, Tye Sheridan, Lily-Rose Depp

22.svibnja

16.30 AINBO : DOBRI DUH AMAZONE  

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 84min; Režija: Richard Claus

Gl: Amanda Prenkaj, Dunja Fajdić, Ronald Žlabur, Goran Malus, Slavko Juraga, Hrvoje Klobučar

18.30 PUTNICI 

Sf, triler, avantura; 108min;  Režija: Neil Burger

Ul: Colin Farrell, Tye Sheridan, Lily-Rose Depp

20.30 SPIRALA STRAHA: NOVO POGLAVLJE SLAGALICE STRAVE

Horor; 93min;  Režija: Darren Lynn Bousman

Ul: Chris Rock, Samuel L. Jackson, Marisol Nichols

23.svibnja

16.30 AINBO : DOBRI DUH AMAZONE  

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 84min; Režija: Richard Claus

Gl: Amanda Prenkaj, Dunja Fajdić, Ronald Žlabur, Goran Malus, Slavko Juraga, Hrvoje Klobučar

18.30 PUTNICI 

Sf, triler, avantura; 108min;  Režija: Neil Burger

Ul: Colin Farrell, Tye Sheridan, Lily-Rose Depp

20.30 DANI GNJEVA  

Akcija, triler; 118min;  Režija: Guy Ritchie 

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

24.svibnja

17.00 AINBO : DOBRI DUH AMAZONE  

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 84min; Režija: Richard Claus

Gl: Amanda Prenkaj, Dunja Fajdić, Ronald Žlabur, Goran Malus, Slavko Juraga, Hrvoje Klobučar

19.00 PUTNICI 

Sf, triler, avantura; 108min;  Režija: Neil Burger

Ul: Colin Farrell, Tye Sheridan, Lily-Rose Depp

21.00 SPIRALA STRAHA: NOVO POGLAVLJE SLAGALICE STRAVE

Horor; 93min;  Režija: Darren Lynn Bousman

Ul: Chris Rock, Samuel L. Jackson, Marisol Nichols

25.svibnja

17.00 AINBO : DOBRI DUH AMAZONE  

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 84min; Režija: Richard Claus

Gl: Amanda Prenkaj, Dunja Fajdić, Ronald Žlabur, Goran Malus, Slavko Juraga, Hrvoje Klobučar

19.00 DANI GNJEVA  

Akcija, triler; 118min;  Režija: Guy Ritchie 

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

21.00 PUTNICI 

Sf, triler, avantura; 108min;  Režija: Neil Burger

Ul: Colin Farrell, Tye Sheridan, Lily-Rose Depp

26.svibnja

17.00 AINBO : DOBRI DUH AMAZONE  

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 84min; Režija: Richard Claus

Gl: Amanda Prenkaj, Dunja Fajdić, Ronald Žlabur, Goran Malus, Slavko Juraga, Hrvoje Klobučar

19.00 DANI GNJEVA  

Akcija, triler; 118min;  Režija: Guy Ritchie 

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

21.00 SPIRALA STRAHA: NOVO POGLAVLJE SLAGALICE STRAVE

Horor; 93min;  Režija: Darren Lynn Bousman

Ul: Chris Rock, Samuel L. Jackson, Marisol Nichols

 

Dvorana Visia

  1. svibnja 

18.30 DOBA USKOKA

Igrano / dokumentarni film; 96min; Režija: Božidar Domagoj Burić  

Ul: Amar Bukvić, Dušan Bućan, Dragan Despot, Krešimir Mikić

20.30 SEF  

Akcija, kriminalistički; 118min; Režija: Jaume Balagueró

Ul: Freddie Highmore, Sam Riley, Liam Cunningham, Astrid Berges-Frisbey

21.svibnja 

18.30 DOBA USKOKA

Igrano / dokumentarni film; 96min; Režija: Božidar Domagoj Burić  

Ul: Amar Bukvić, Dušan Bućan, Dragan Despot, Krešimir Mikić

20.30 Ciklus autora / AKI KAURISMAKI

ČOVJEK BEZ PROŠLOSTI 

Komedija, 2002.g.; 97min; Režija: Režija: Aki Kaurismäki

Ul: Markku Peltola, Kati Outinen, Juhani Niemelä, Kaija Pakarinen, Sakari Kuosmanen 

22.svibnja 

17.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

19.00 LIMUNADA 

Drama; 90min; Režija: Ioana Uricaru

Ul: Mãlina Manovici, Dylan Smith, Steve Bacic, Milan Hurduc

21.00 DOBA USKOKA

Igrano / dokumentarni film; 96min; Režija: Božidar Domagoj Burić  

Ul: Amar Bukvić, Dušan Bućan, Dragan Despot, Krešimir Mikić

23.svibnja

17.00 RAYA I POSLJEDNJI ZMAJ  

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 115min; Režija: Don Hall, Carlos López Estrada  

Gl: Tara Thaller, Krešimir Mikić, Noa Zelenko, Petra Svrtan, Barbara Nola

19.00 SEF  

Akcija, kriminalistički; 118min; Režija: Jaume Balagueró

Ul: Freddie Highmore, Sam Riley, Liam Cunningham, Astrid Berges-Frisbey

21.00 KAKO SE ZAPRAV0 ZOVEM ? 

Triler; 90min; Režija: Christopher Radcliff, Lauren Wolkstein

Ul: Alex Pettyfer, James Freedson-Jackson, Emily Althaus

24.svibnja

18.30 DOBA USKOKA

Igrano / dokumentarni film; 96min; Režija: Božidar Domagoj Burić  

Ul: Amar Bukvić, Dušan Bućan, Dragan Despot, Krešimir Mikić

 

20.30 Ciklus autora / AKI KAURISMAKI

SVJETLA U SUMRAKU

Krimi drama,2006.g.; 80min; Režija: Režija: Aki Kaurismäki

Ul: Janne Hyytiäinen, Maria Heiskanen, Maria Järvenhelmi, Ilkka Koivula, Vesa Häkli

25.svibnja

18.30 SEF  

Akcija, kriminalistički; 118min; Režija: Jaume Balagueró

Ul: Freddie Highmore, Sam Riley, Liam Cunningham, Astrid Berges-Frisbey

20.30 DOBA USKOKA

Igrano / dokumentarni film; 96min; Režija: Božidar Domagoj Burić  

Ul: Amar Bukvić, Dušan Bućan, Dragan Despot, Krešimir Mikić

26.svibnja

18.30 DOBA USKOKA

Igrano / dokumentarni film; 96min; Režija: Božidar Domagoj Burić  

Ul: Amar Bukvić, Dušan Bućan, Dragan Despot, Krešimir Mikić

20.30 DokuKino : USIDJELICE 

Dokumentarni ; 83min; Režija: Shosh Shlam, Hilla Medalia

Gl: Qiu HauMei, Xu Min, Gai Qi Aishan, Ai Lu-Ming

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *