OD SUTRA Novi kino program

185

KINO PROGRAM 8.12.- 14.12.

8.prosinca 

Kino Sloboda 

16.30 MAČAK U ČIZMAMA 

Animirana avantura, komedija; 101min; SAD/2022

Režija: Joel Crawford, Januel Mercado

Ul: Ervin Baučić, Iskra Jirsak, Nikola Nedić, Dražen Bratulić, Mirela Videk Hranjec, Jan Kerekeš, Jadranka Krajina, Robert Ugrina, Aleksandar Cvjetković, Jasna Bilušić

19.00 Europska filmska noć ***

KRIVOTVORITELJ  

Biografski, drama / biography, drama; 116min; Njemačka, Luksemburg /2022

Režija: Maggie Peren

Ul: Louis Hoffman, Jonathan Berlin, Luna Wedler 

***( slobodan ulaz) 

Kino Visia  

18.00 VRIJEME ARMAGEDONA

Drama / drama; 115min; SAD, Brazil/2022 ; Režija: James Gray

Ul: Anne Hathaway, Jeremy Strong, Anthony Hopkins, Banks Repeta, Jaylin Webb

20.00 STRIC 

Crna komedija, drama, triler; 104min; Hrvatska, Srbija /2022

Režija: David Kapac, Andrija Mardešić

Ul: Ivana Roščić, Predrag Miki Manojlović, Kaja Šišmanović, Goran Bogdan, Roko Sikavica

9.prosinca 

Kino Sloboda 

18.00 MAČAK U ČIZMAMA 

Animirana avantura, komedija; 101min; SAD/2022

Režija: Joel Crawford, Januel Mercado

Ul: Ervin Baučić, Iskra Jirsak, Nikola Nedić, Dražen Bratulić, Mirela Videk Hranjec, Jan Kerekeš, Jadranka Krajina, Robert Ugrina, Aleksandar Cvjetković, Jasna Bilušić

20.00 SEKS FANTAZIJE 

Komedija, drama, romatika; 102min; Francuska/2021

Režija: David Foenkinos, Stephane Foenkinos

Ul: Monica Bellucci, Carole Bouquet, Denis Podalydes

Kino Visia  

18.00 PROSLAVIMO BLAGDAN U MIRU 

Komedija, mjuzikl, obiteljski; 105min; Španjolska/2022

Režija: Juan Manuel Cotelo

Ul / Stars: Carlos Aguillo, Teresa Ferrer, Mamen García, Eva Bravo, Ana Bravo, Juan Sánchez, Migel A. Serrano, Juan Manuel Cotelo, Santi Rodríguez 

20.00 TROKUT TUGE ***

Drama, komedija; 142min; Švedska, Njemačka, Francuska, Danska/2022

Režija: Ruben Östlund

Ul: Harris Dickinson, Charlbi Dean, Woody Harrelson, Vicki Berlin, Henrik Dorsin, Zlatko Burić, Jean-Christophe Folly, Iris Berben, Dolly De Leon, Sunnyi Melles, Amanda Walker

*** Film je dobitnik Zlatne palme u Cannesu 2022 

10.prosinca 

Kino Sloboda 

15.00 ČUDESAN SVIJET 

Animirana avantura, 95min, USA /2022;  Režija: Don Hall, Qui Nguyen

Gl: Klara Fiolić, Ana Begić Tahiri, Franjo Dijak

17.00 MAČAK U ČIZMAMA 

Animirana avantura, komedija; 101min; SAD/2022

Režija: Joel Crawford, Januel Mercado

Ul: Ervin Baučić, Iskra Jirsak, Nikola Nedić, Dražen Bratulić, Mirela Videk Hranjec, Jan Kerekeš, Jadranka Krajina, Robert Ugrina, Aleksandar Cvjetković, Jasna Bilušić

19.00 DIVLJA NOĆ 

Akcija, komedija, triler; 111min; SAD/2022

Režija: Tommy Wirkola

Ul: David Harbour, John Leguizamo, Edi Patterson, Cam Gigandet, Alex Hassell

Kino Visia  

18.00 SIGURNO MJESTO***

Drama; 104min, Hrvatska /2022 ; Režija: Juraj Lerotić

Ul: Juraj Lerotić, Snježana Sinovčić, Goran Marković

***Hrvatski kandidat za nagradu Oscar 

20.00 NESTAJANJE 

Kriminalistički, drama, misterija; 88min; Francuska /2021

Režija: Denis Dercourt

Ul: Olga Kurylenko, Yoo Yeon-Seok, Ji-won Ye, Moo-Seong Choi

11.prosinca 

Kino Sloboda 

15.00 ČUDESAN SVIJET 

Animirana avantura, 95min, USA /2022;  Režija: Don Hall, Qui Nguyen

Gl: Klara Fiolić, Ana Begić Tahiri, Franjo Dijak

16.45 MAČAK U ČIZMAMA 

Animirana avantura, komedija; 101min; SAD/2022

Režija: Joel Crawford, Januel Mercado

Ul: Ervin Baučić, Iskra Jirsak, Nikola Nedić, Dražen Bratulić, Mirela Videk Hranjec, Jan Kerekeš, Jadranka Krajina, Robert Ugrina, Aleksandar Cvjetković, Jasna Bilušić

19.00 DIVLJA NOĆ 

Akcija, komedija, triler; 111min; SAD/2022

Režija: Tommy Wirkola

Ul: David Harbour, John Leguizamo, Edi Patterson, Cam Gigandet, Alex Hassell

21.00 SEKS FANTAZIJE 

Komedija, drama, romatika; 102min; Francuska/2021

Režija: David Foenkinos, Stephane Foenkinos

Ul: Monica Bellucci, Carole Bouquet, Denis Podalydes

Kino Visia  

18.00 OBITELJ ***

Drama; 112min; Švicarska /2021 ; Režija: Fred Baillif

Ul: Charlie Areddy, Kassia Da Costa, Amandine Golay, Claudia Grob, Joyce Esther Ndayisenga

*** Grand Prix of the Generation 14plus / Berlin FF

20.00 VRIJEME ARMAGEDONA

Drama; 115min; SAD, Brazil/2022 ; Režija: James Gray

Ul: Anne Hathaway, Jeremy Strong, Anthony Hopkins, Banks Repeta, Jaylin Webb

12.prosinca 

Kino Sloboda 

17.00 MAČAK U ČIZMAMA 

Animirana avantura, komedija; 101min; SAD/2022

Režija: Joel Crawford, Januel Mercado

Ul: Ervin Baučić, Iskra Jirsak, Nikola Nedić, Dražen Bratulić, Mirela Videk Hranjec, Jan Kerekeš, Jadranka Krajina, Robert Ugrina, Aleksandar Cvjetković, Jasna Bilušić

19.00 DIVLJA NOĆ 

Akcija, komedija, triler; 111min; SAD/2022

Režija: Tommy Wirkola

Ul: David Harbour, John Leguizamo, Edi Patterson, Cam Gigandet, Alex Hassell

21.00 SEKS FANTAZIJE 

Komedija, drama, romatika; 102min; Francuska/2021

Režija: David Foenkinos, Stephane Foenkinos

Ul: Monica Bellucci, Carole Bouquet, Denis Podalydes

Kino Visia  

19.00 Blagdanska Kinoteka :  A CHRISTMAS CAROL

Animirani, obiteljski; 96min; SAD, 2009; Režija: Robert Zemeckis

Ul: Jim Carrey, Gary Oldman, Colin Firth, Bob Hoskins

 

13.prosinca 

Kino Sloboda 

17.00 MAČAK U ČIZMAMA 

Animirana avantura, komedija; 101min; SAD/2022

Režija: Joel Crawford, Januel Mercado

Ul: Ervin Baučić, Iskra Jirsak, Nikola Nedić, Dražen Bratulić, Mirela Videk Hranjec, Jan Kerekeš, Jadranka Krajina, Robert Ugrina, Aleksandar Cvjetković, Jasna Bilušić

19.00 DIVLJA NOĆ 

Akcija, komedija, triler; 111min; SAD/2022

Režija: Tommy Wirkola

Ul: David Harbour, John Leguizamo, Edi Patterson, Cam Gigandet, Alex Hassell

21.00 SEKS FANTAZIJE 

Komedija, drama, romatika; 102min; Francuska/2021

Režija: David Foenkinos, Stephane Foenkinos

Ul: Monica Bellucci, Carole Bouquet, Denis Podalydes

Kino Visia  

18.00 DVOSTRUKA PRIJEVARA ***

Krimi, drama, misterija; 138 min, Južna Koreja/2022

Režija: Park Chan-wook; Ul: Tang Wei, Park Hae-il, Go Kyung-Pyo

***Cannes 2022 – najbolja režija , Južnokorejski kandidat za Oscara 

20.30 NESTAJANJE 

Kriminalistički, drama, misterija; 88min; Francuska /2021

Režija: Denis Dercourt

Ul: Olga Kurylenko, Yoo Yeon-Seok, Ji-won Ye, Moo-Seong Choi

14.prosinca 

Kino Sloboda 

17.00 MAČAK U ČIZMAMA 

Animirana avantura, komedija; 101min; SAD/2022

Režija: Joel Crawford, Januel Mercado

Ul: Ervin Baučić, Iskra Jirsak, Nikola Nedić, Dražen Bratulić, Mirela Videk Hranjec, Jan Kerekeš, Jadranka Krajina, Robert Ugrina, Aleksandar Cvjetković, Jasna Bilušić

18.00 STRIC 

Crna komedija, drama, triler; 104min; Hrvatska, Srbija /2022

Režija: David Kapac, Andrija Mardešić

Ul: Ivana Roščić, Predrag Miki Manojlović, Kaja Šišmanović, Goran Bogdan, Roko Sikavica

20.00 DIVLJA NOĆ 

Akcija, komedija, triler; 111min; SAD/2022

Režija: Tommy Wirkola

Ul: David Harbour, John Leguizamo, Edi Patterson, Cam Gigandet, Alex Hassell

Kino Visia  

18.00 OBITELJ ***

Drama; 112min; Švicarska /2021 ; Režija: Fred Baillif

Ul: Charlie Areddy, Kassia Da Costa, Amandine Golay, Claudia Grob, Joyce Esther Ndayisenga

*** Grand Prix of the Generation 14plus / Berlin FF

20.00 TROKUT TUGE ***

Drama, komedija; 142min; Švedska, Njemačka, Francuska, Danska/2022

Režija: Ruben Östlund

Ul: Harris Dickinson, Charlbi Dean, Woody Harrelson, Vicki Berlin, Henrik Dorsin, Zlatko Burić, Jean-Christophe Folly, Iris Berben, Dolly De Leon, Sunnyi Melles, Amanda Walker

*** Film je dobitnik Zlatne palme u Cannesu 2022

 

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *