Pobjeda Pitura u stolnoteniskom trileru!

152
Danas u Varaždinu odigran je derbi  susret 3. kola Hep Superlige u kojem su stolnotenisači Libertas Marinkolora pobijedili stolnotenisače Starr-a sa rezultatom 3:2.
U stolnoteniskom trileru koji je ukupno trajao 3 sata i 17 minuta u Areni Varaždin, naši mladići uspjeli su doći do velike i važne prvenstvene pobjede.
 
STK STARR – STK LIBERTAS MARINKOLOR 2:3
Ronald Ređep – Miho Simović 2:3 (11:9 : 11:8 ; 9:11 ; 5:11 ; 10:12)
Nikola Horvat – Filip Čipin  3:2 (3:11 ; 14:12 ; 11:8 ; 9:11 ; 12:10)
Mandar Hardikar – Tomislav Japec 3:1 (11:3 ; 11:7 ; 9:11 ; 11:7)
Ronald Ređep – Filip Čipin 1:3 (6:11 ; 8:11 ; 11:5 ; 8:11)
Nikola Horvat – Miho Simović 2:3 (11:9 ; 10:12 ; 7:11 ; 11:3 ; 10:12)
Nakon uspješno određenog  prvenstvenog stolnoteniskog vikenda (u subotu pobjeda u Čakovcu te današnja pobjeda u Varaždinu) za Piture nema mjesta za veliko opuštanje.
Naime, već u utorak naši mladići putuju u Austriju  zbog nastupa u 1. krugu Europa Cup-a (Men) grupe “D” koje će se održati u Linzu od 21. do 23. listopada.
Pituri će u Austriji odigrati 4 susreta i to sa momčadima: ASD MARCOZZI CAGLIARI (Italija), SPG LINZ (Austria), PTE PEAC KALO-MEH (Mađarska) i CSS-SZAK ODORHEIU SECUIESC (Rumunjska).
RASPORED ODIGRAVANJA SUSRETA
– ČETVRTAK, 21.10.2021. | 10:30 SATI
STK LIBERTAS MARINKOLOR – ASD MARCOZZI CAGLIARI
– PETAK, 22.10.2021. | 10:30 SATI
STK LIBERTAS MARINKOLOR – SPG LINZ
– PETAK, 22.10.2021. | 17:30 SATI
PTE PEAC KALO-MEH – STK LIBERTAS MARINKOLOR
– SUBOTA, 23.10.2021. | 10:30 SATI
CSS-SZAK ODORHEIU SECUIESC – STK LIBERTAS MARINKOLOR
 
 
PRIJAVLJENI IGRAČI:

STK LIBERTAS MARINKOLOR (CROATIA)

ČIPIN Filip (CRO)
GIRON Antonio (CRO)
JAPEC Tomislav (CRO)
JUPEK Ante (CRO)
MARTINOVIĆ Joško (CRO)
OGRESTA Nedjeljko (CRO)
ŠARIĆ Marko (CRO)
SIMOVIĆ Miho (CRO)
VENIER Marko (CRO)
PTE PEAC KALO-MEH (HUNGARY)
DEMITER Lehel (HUN)
DUDAS Robert (HUN)
GEROLD Gabor (HUN)
HOGYE Daniel (HUN)
KOVACS Sebestyen (HUN)
MOLNAR David (HUN)
PETO Zsolt (SRB)
CSS-SZAK ODORHEIU SECUIESC (ROMANIA)
CSERVIK Kristian (HUN)
FILIMON Lucian Ovidiu (ROU)
GEREB Attila (ROU)
GYORGY Szilard (ROU)
GYÖRGY Istvan(ROU)
JENEI Barnabas (ROU)
KARACSONY Daniel (ROU)
LOSO Sebastian (SWE)
MUNTENAU Lucian (ROU)
SANDULY Levente (ROU)
TAMAS Szabolcs (ROU)
ASD MARCOZZI CAGLIARY (ITALY)
AMATO Antonio (ITA)
COMPOS VALDES Jorge Moises (CUB)
GIOVANNETTI Tommaso Maria (ITA)
IVONIN Denis (RUS)
KAZEEM Makanjuola (NGR)
ROSSI Giuseppe (ITA)
SPG LINZ (AUSTRIA)
JUHASZ Patrik (HUN)
KALUZNY Samuel (SVK)
KLINGLMAIR Manuel (AUT)
LIU Zhenlong (CHI)
NEMETH Jan (AUT)
PROMBERGER Janos (AUT)
TAEHYUN Kim (PRK)

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *