Predstavljanje novih knjiga Bruna Šimleše u Lazaretima

542

U organizaciji Dubrovačke baštine, 14. travnja u 19 sati u 5. lađi Lazareta gostovat će Bruno Šimleša, autor bestselera iz područja popularne psihologije i duhovnosti koji će nam predstaviti njegove dvije nove knjige “A što kad se netko naš razboli” i “Kako kreirati najbolju godinu u životu”.

Bruno Šimleša, autor deset knjiga, kolumnist, predavač, televizijski voditelj i diplomirani sociolog, godinama je omiljeno lice iz javnih medija. Njegove knjige “Škola života” i “Ljubavologija” tiskane su u više izdanja i među najprodavanijim su knjigama na hrvatskom tržištu. Šimleša je javnosti poznat i kao voditelj talk-show emisije “Svaki dan, dobar dan”, koja se na HTV-u emitirala od 2013. godine.

Knjiga “A što kad se netko naš razboli” plod je Šimlešinog dvadesetogodišnjeg iskustva u pružanju pomoći oboljelima od ozbiljnih bolesti i osobama iz njihove okoline i donosi 10 zlatnih pravila za pomaganje našim voljenima, vodi nas kroz izazove i emocije koje prate oboljele i njihove obitelji, pružajući konkretne savjete kako najbolje podržati voljene, ali i kako se nositi s vlastitim strahovima. Knjiga “A što kad se netko naš razboli” svojevrsni je nastavak uspješnice “(P)ostati zdrav” i donosi savjete za pomoć voljenima u teškim trenutcima i uči kako svoju ljubav, pažnju i dobre namjere prevesti u djela.

U knjizi “Kako kreirati najbolju godinu u životu”, Bruno Šimleša donosi 52 inspirativne ideje – po jednu za svaki tjedan u godini – kako biste postigli sretniji i ispunjeniji život. Svaka ideja nudi jednostavne korake za osobni rast, bolju svakodnevicu i veću životnu radost i vodi vas ka stvaranju godine u kojoj ćete živjeti autentičnije, mirnije i zadovoljnije.

Po predstavljanju knjiga, Bruno Šimleša rado će odgovoriti na pitanja publike.

Pridružite nam se u Lazaretima  u druženju s Brunom Šimlešom!




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *