SANITAT: Nemamo saznanja o pantaganama u Mokošici

1091

Kako smo jutros pisali, stanovnici Mokošice muku muče s pantaganama koje su se pojavile i ulaze u stanove. Upitali smo Sanitat jesu li upoznati s ovim problemom, kada je zadnji put napravljena deratizacija, koliko često se ista provodi, postoji li prijetnja najezde pantagana te kome se građani mogu javiti u slučaju uočavanja pantagana i u kojem vremenskom roku službenici izlaze na teren? Njihov odgovor prenosimo u cijelosti i bez izmjena:

Sanitat Dubrovnik d.o.o. nije zaprimio dojave građana o pojavi pantagana u ulicama Između Dolaca i Od Izvora te o istom do sada nismo imali saznanja. Po Vašoj zaprimljenoj prijavi djelatnici DDD službe izaći će na teren u ulice Između Dolaca i Od Izvora kako bi isti obradili.

Ovim putem bismo skrenuli pozornost i zamolili naše sugrađane da pojave glodavaca, žohara, komarca i ostalih nametnika prijave na broj telefona DDD službe 020/640142, broj mobitela 098/820400 odnosno na e-mail adresu dddd@sanitat.hr, kako bi djelatnici DDD službe izašli na teren u najkraćem roku.

Planom i programom provođenja DDD mjera, deratizacija javnih površina vrši se u ožujku i travnju te rujnu i listopadu, a dodatno se teren obrađuje i po prijavama građana. Posljednja deratizacija na području Mokošice obavljena je dana 10.  i 11.10.2022. godine.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *