Sazvana 13. sjednica Općinskog vijeća Župe dubrovačke, odlučuje se o nekretninama i kreditu

70

Općinsko vijeće  Općine Župa dubrovačka održat će svoju 13. sjednicu u ponedjeljak, 6. srpnja 2026. , s početkom u 19:30 sati u Maloj vijećnici Općine Župa dubrovačka.

Na dnevnom redu sjednice nalaze se četiri točke. Vijećnici će najprije razmatrati i usvajati zapisnik s prethodne, 12. sjednice Općinskog vijeća.

U nastavku je predviđeno donošenje odluke o davanju suglasnosti za sklapanje Ugovora o kupoprodaji nekretnina označenih kao k.č.br. 780/3 i 781/5, z.k. ul. 696, k.o. Brašina, zajedno s pripadajućom opremom.

Treća točka dnevnog reda odnosi se na prijedlog odluke o davanju suglasnosti za sklapanje Ugovora o kreditu reg. br. 682/26, koji bi se sklopio s OTP banka d.d..

Na kraju sjednice predviđena su vijećnička pitanja, kroz koja će vijećnici moći postavljati upite i iznositi prijedloge vezane uz rad i razvoj općine.




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *