STRAVA U VELIKOJ GORICI Žena skočila sa zgrade i poginula! U stanu našli mrtvu maloljetnicu

916

Tragedija u Velikoj Gorici u prijepodnevnim satima nedjelje. Zagrebačka policija oko 11 sati dobila je dojavu da je žena skočila sa zgrade. Hitna je brzo stigla, ženi nije bilo spasa. No onda je oktriven  još veći užas. U stanu zgrade pronađena je mrtva maloljetnica, a policija sumnja na ubojstvo.

– Danas, 12. travnja oko 10.50 sati na području Velike Gorice žena je skočila sa stambene zgrade. Preminula je. U stanu je pronađeno tijelo maloljetne ženske osobe za koje se sumnja da je smrt nastupila kao posljednica nasilne smrti, objavila je policija. U tijeku je očevid i kriminalističko istraživanje – objavila je policija.

Izvor: 24sata.hr




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *