Tragedija u Velikoj Gorici u prijepodnevnim satima nedjelje. Zagrebačka policija oko 11 sati dobila je dojavu da je žena skočila sa zgrade. Hitna je brzo stigla, ženi nije bilo spasa. No onda je oktriven još veći užas. U stanu zgrade pronađena je mrtva maloljetnica, a policija sumnja na ubojstvo.
– Danas, 12. travnja oko 10.50 sati na području Velike Gorice žena je skočila sa stambene zgrade. Preminula je. U stanu je pronađeno tijelo maloljetne ženske osobe za koje se sumnja da je smrt nastupila kao posljednica nasilne smrti, objavila je policija. U tijeku je očevid i kriminalističko istraživanje – objavila je policija.
Izvor: 24sata.hr



















