Tag: ,

Eko aktivisti: “Prijavili smo po nama, neovlaštene radove u Ulici bana Josipa Jelačića nadležnim službama”

Eko aktivisti su poslali upit odgovornim službama Grada i Dubrovačko neretvanske županije zbog potkopavanja u Ulici bana Josipa Jelačića. „ Teškom se...