Dubrovački gradonačelnik Mato Franković osvrnuo se na jučerašnje svečano obilježavanje završetka izgradnje Centra za starije osobe Ragusa.
Jučer smo svečano obilježili završetak izgradnje Centra za starije osobe Ragusa.
Zbog brojnih komentara i različitih tumačenja želim jasno istaknuti: ovo će biti dom/centar za sve naše sugrađane. Neće biti dom samo za bogate, kako to pojedinci pokušavaju prikazati. Naprotiv, cilj nam je da cijena smještaja bude prihvatljiva apsolutno svima kojima će ovakva skrb biti potrebna.
Kakav je dom, koliki su njegovi kapaciteti i što sve nudi, pogledajte u videu.
Izgradili smo ga za sve građane Dubrovnika kako više nitko ne bi morao svoje najmilije slati u druge gradove ili u inozemstvo zbog nedostatka mjesta.
Ovo je način da vratimo barem dio duga našim umirovljenicima i osiguramo im dostojanstvenu skrb u njihovu gradu.
Pogledajte video i uvjerite se zašto s ponosom možemo reći da je ovo doista dom za sve.
Video možete pogledati OVDJE.






















