” Mislim da smo svi svjesni da je Mokosica prenapučena i da imamo problem sa parking mjestima, ali neki ljudi su zaista pretjerali sa bezobrazlukom. Ionako mali broj parking mjesta zauzimaju sa bagerima i ostalom mehanizacijom? Tko to misli riješiti? Običnim građanima znaju naplatiti kaznu za nepropisno parkiranje, a ovakvu gospodu potapšaju po ramenu.”, kaže nam naša čitateljica, stanovnica najvećeg gradskog kotara, Mokošice.
Home Dubrovnik Insider Grad “Znamo kako Mokošica ima problem s parkingom, ali neki su stvarno pretjerali s bezobrazlukom!”

“Znamo kako Mokošica ima problem s parkingom, ali neki su stvarno pretjerali s bezobrazlukom!”
Piše: Dubrovnik Insider30/10/2019
Previous PostGOSPAR JOSIP MARTINOVIĆ PRVI NA STOLNOTENISKOM TURNIRU U SLOVENIJI
Next PostPromocija dječje slikovnice Ane Bašić i književna večer uz glazbu
























