Danas u podne održat će se Konstituirajuća sjednica Županijske skupštine Dubrovačko-neretvanske županije. Zbog dogovora HDZ-a i DDS-a koji će činiti većinu, za predsjednicu Županijske skupštine bit će predložena Terezina Orlić.
Podsjetimo, na proteklim izborima 17 je mandata osvojio HDZ, Most 8, SDP-HNS 6, dok DDS i Srđ je grad imaju po tri.






















