Nakon informacije o službenim mobitelima u Općini Dubrovačko primorje, o čemu možete pročitati OVDJE, otkriven je i novi detalj.
Vlaho Mozara, predsjednik Općinskog vijeća Općine Dubrovačko primorje, otkriva kako je Općina pokušala zataškati informaciju o kupovini skupocjenog mobitela iphone 13 Pro.
“U pojedinim medijima Knežić odgovara da stavljamo neprovjerene informacije samo kako bismo dobili medijsku pozornost, pa prilažem dokumente. Slijedi slika, a u attachmentu potrebni dokumenti.”
Mozara također dostavlja i dokaze koji idu u prilog njegovim tvrdnjama, Ugovor Knežić Iphone 13 Pro s vidljivim datumima, konto kartice (analitika računovodstva) – Analitika prikazana do 30.6. iako je na vrhu stranice vidljivo da su podaci iz analitike vađeni 21.9.2022, kada je Općina već imala knjiženu kupovinu iphonea, slika iz imenika, 2 Knežićeva broja.
Je li ovo bilo slučano ili namjerno, ostavljam vama na procjenu, kaže Mozara.