Evo što možete pogledati u dubrovačkim kinima

453

KINO PROGRAM / 29.04.- 05.05.2021.

Kino Sloboda

29.travnja

17.00 POLY I JA

Obiteljski film; 102min; Režija: Nicolas Vanier

Ul: François Cluzet, Julie Gayet, Patrick Timsit

19.00 ZABAVNI PARK NOĆNIH MORA

Akcija, horor; 90min; Režija: Kevin Lewis

Ul: Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grant

21.00 DANI GNJEVA

Akcija, triler; 118min; Režija: Guy Ritchie

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

30.travnja

17.00 POLY I JA

Obiteljski film; 102min; Režija: Nicolas Vanier

Ul: François Cluzet, Julie Gayet, Patrick Timsit

19.00 JEDINI IZLAZ

Triler; 110min; Režija: Darko Nikolić

Ul: Anđelka Prpić, Ljubomir Bandović, Danica Maksimović, Janko Popović Volarić

21.00 DANI GNJEVA

Akcija, triler; 118min; Režija: Guy Ritchie

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

01.svibnja

16.00 PAZI SE ČAROBNJAKA / sinkronizirano

Animirani; 97min; Režija: Andrés Couturier

Ul: Toby Kebbell, Lily Collins, Keith Wickham

17.45 POLY I JA

Obiteljski film; 102min; Režija: Nicolas Vanier

Ul: François Cluzet, Julie Gayet, Patrick Timsit

19.30 ZABAVNI PARK NOĆNIH MORA

Akcija, horor; 90min; Režija: Kevin Lewis

Ul: Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grant

21.15 DANI GNJEVA

Akcija, triler; 118min; Režija: Guy Ritchie

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

02.svibnja

16.00 PRIČE IZ SKRIVENOG GRADA : DRVO ŽELJA

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 90min; Režija: Ricard Cussó

17.45 POLY I JA

Obiteljski film; 102min; Režija: Nicolas Vanier

Ul: François Cluzet, Julie Gayet, Patrick Timsit

19.30 DANI GNJEVA

Akcija, triler; 118min; Režija: Guy Ritchie

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

21.30 ZABAVNI PARK NOĆNIH MORA

Akcija, horor; 90min; Režija: Kevin Lewis

Ul: Nicolas Cage, Emily Tosta, Beth Grant

03.svibnja

17.00 POLY I JA

Obiteljski film; 102min; Režija: Nicolas Vanier

Ul: François Cluzet, Julie Gayet, Patrick Timsit

18.45 PRIJATELJI

Drama; 126min; Režija: Gabriela Cowperthwaite

Ul: Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel

21.00 DANI GNJEVA

Akcija, triler; 118min; Režija: Guy Ritchie

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

04.svibnja

17.00 POLY I JA

Obiteljski film; 102min; Režija: Nicolas Vanier

Ul: François Cluzet, Julie Gayet, Patrick Timsit

19.00 DANI GNJEVA

Akcija, triler; 118min; Režija: Guy Ritchie

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

21.00 JEDINI IZLAZ

Triler; 110min; Režija: Darko Nikolić

Ul: Anđelka Prpić, Ljubomir Bandović, Danica Maksimović, Janko Popović Volarić

05.svibnja

17.00 POLY I JA

Obiteljski film; 102min; Režija: Nicolas Vanier

Ul: François Cluzet, Julie Gayet, Patrick Timsit

18.45 PRIJATELJI

Drama; 126min; Režija: Gabriela Cowperthwaite

Ul: Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel

21.00 DANI GNJEVA

Akcija, triler; 118min; Režija: Guy Ritchie

Ul: Jason Statham, Scott Eastwood, Josh Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso

Dvorana Visia

29.travnja

18.00 PRIJATELJI

Drama; 126min; Režija: Gabriela Cowperthwaite

Ul: Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel

20.30 Oscar za najbolji originalni scenarij / DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

30.travnja

18.30 Oscar za najbolju žensku sporednu ulogu / MINARI

Drama; 115min; Režija: Lee Isaac Chung

Gl: Steven Yeun, Youn Yuh-jung, Yeri Han, Will Patton, Alan S. Kim

20.30 Suvremeni njemački film : BALON

Drama; 120 min; Režija: Michael Herbig

Ul: Friedrich Mücke, Karoline Schuch, David Kross

01.svibnja

18.30 Oscar za najbolji strani film : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

20.30 AYKA

Drama; 100min; Režija: Sergei Dvortsevoy

Gl: Samal Yeslyamova, Zhipara Abdilaeva, Sergey Mazur

02.svibnja

18.30 Suvremeni njemački film: LASSIE

Avantura, obiteljski; 96min; Režija: Hanno Olderdissen

Gl: Nico Marischka, Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe

20.30 Oscar za nabolji film, glavnu glumicu i režiju : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

03.svibnja

18.30 Oscar za najbolji originalni scenarij / DJEVOJKA KOJA OBEĆAVA

Krimi, drama, triler; 114min; Režija: Emerald Fennell

Ul: Carey Mulligan, Laverne Cox, Bo Burnham, Alison Brie, Connie Britton, Jennifer Coolidge

20.30 Suvremeni njemački film : PLES IZMEĐU REDOVA

Drama,; 125min; Režija: Thomas Stuber

Ul: Franz Rogowski, Sandra Hüller, Peter Kurth, Andreas Leupold

04.svibnja

18.00 PRIJATELJI

Drama; 126min; Režija: Gabriela Cowperthwaite

Ul: Dakota Johnson, Casey Affleck, Jason Segel

20.30 Oscar za najbolji strani film : JOŠ JEDNA RUNDA

Drama; 117min; Režija: Thomas Vinterberg

Gl: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang

05.svibnja

18.30 Suvremeni njemački film: SIMPEL

Drama; 113min; Režija: Markus Goller

Gl: David Kross, Frederick Lau, David Berton

20.30 Oscar za nabolji film, glavnu glumicu i režiju : ZEMLJA NOMADA

Drama; 107min; Režija: Chloé Zhao

Gl: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *