“Danas obilježavamo godišnjicu smrti prvog hrvatskog predsjednika, dr. Franje Tuđmana. Prošlo je 26 godina otkako nas je napustio čovjek koji je svojim znanjem, odlučnošću i vizijom obilježio najvažnije razdoblje moderne hrvatske povijesti.
Mnogo se govorilo i raspravljalo o njegovoj ostavštini, no jedno je neupitno: vodio je hrvatski narod u trenucima kada je bilo najteže i ostavio nam slobodnu i neovisnu domovinu. Svojom je mudrošću i ustrajnošću ujedinio Hrvate i poveo nas prema ostvarenju stoljetnog sna.
Neka mu je vječna slava i hvala”, objavio je gradonačelnik Franković na Facebooku.






















