”Međunarodni dan sestrinstva
Biti medicinska sestra ili medicinski tehničar nije samo zanimanje to je poziv. Jer nema novca koji može platiti ono što ti ljudi svakodnevno rade.
U trenutcima kada se nalazite u bolnici ili bilo kojoj drugoj zdravstvenoj ustanovi njihova lijepa riječ, pomoć i razumijevanje nekad znači više od lijekova. Svi smo mi nekad bili u potrebi njihove pomoći, a oni su uvijek bili tu spremni pomoći, nesebično dajući sebe drugima.
Poštovane medicinske sestre i poštovani medicinski tehničari, Hvala Vam na svemu što radite za svih nas!”, napisao je gradonačelnik Mato Franković na svom Facebook profilu.






















