Franković uputio čestitku povodom Međunarodnog dana sestrinstva 

795
”Međunarodni dan sestrinstva
Biti medicinska sestra ili medicinski tehničar nije samo zanimanje to je poziv. Jer nema novca koji može platiti ono što ti ljudi svakodnevno rade.
U trenutcima kada se nalazite u bolnici ili bilo kojoj drugoj zdravstvenoj ustanovi njihova lijepa riječ, pomoć i razumijevanje nekad znači više od lijekova. Svi smo mi nekad bili u potrebi njihove pomoći, a oni su uvijek bili tu spremni pomoći, nesebično dajući sebe drugima.
Poštovane medicinske sestre i poštovani medicinski tehničari, Hvala Vam na svemu što radite za svih nas!”, napisao je gradonačelnik Mato Franković na svom Facebook profilu.



Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *