Gradonačelnik čestitao Božu Čaniću i Atletskom klubu Dubrovnik

393

Povodom osvajanja srebrne medalje na Prvenstvu Hrvatske u dvorani za mlađe kadete i kadetkinje, gradonačelnik Mato Franković uputio je čestitku Boži Čaniću i Atletskom klubu Dubrovnik.

 

Dragi Božo,

 

u ime Grada Dubrovnika i svoje osobno ime, od srca ti čestitam na fantastičnom uspjehu i osvojenom srebru na Prvenstvu Hrvatske u dvorani za mlađe kadete i kadetkinje. Osvojena medalja i tvoj osobni rekord u dvorani ostvaren na samom početku tvoje sportske karijere, svjedoči o velikom potencijalu i predanosti radu.

 

Posebno me raduje što odnedavno imamo i novu atletsku stazu u našem gradu, koja sada pruža vrhunske uvjete za trening i razvoj mladih sportaša. Siguran sam da je ovo tek početak ovakvih hvalevrijednih postignuća u dubrovačkoj atletici, s ponosom ćemo pratiti svaki novi rezultat.

 

Božo i cijeli Atletski klub Dubrovnik veliko su nadahnuće našem gradu, želim vam svima puno sreće i uspjeha u nadolazećim natjecanjima.

 

S poštovanjem,

 

Gradonačelnik

Mato Franković




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *