GRUDA: Održano 14. stolnotenisko prvenstvo DNŽ

370
U organizaciji Stolnoteniskog kluba Konavljanin iz Čilipa i Županijskog stolnoteniskog Saveza DNŽ,  u subotu,  2. prosinca u Sportskoj dvorani OŠ Gruda održano je 14. Županijsko prvenstvo u stolnom tenisu. Na Prvenstvu je sudjelovalo ukupno 68 natjecatelja koji dolaze iz klubova: Libertas Marinkolor, Konavljanin,  Lučica (Vela Luka) i Ploče.
Natjecanje se održalo u svim uzrasnim  kategorijama (od početnika pa do veterana 70+ te u igri parova).
NAJUSPJEŠNIJI NATJECATELJI NA 14. ŽUPANIJSKOM PRVENSTVU🥇🥈🥉:
KLINCI
1. Andrija Drašković (Konavljanin)
KLINCEZE
1  Antea Tasovac (Lučica)
NAJMLAĐI KADETI
1. Juraj Grzilo  (Konavljanin)
2. Cvijeto Schmuch (Konavljanin)
NAJMLAĐE KADETKINJE
1. Romea Matas (Lučica)
2. Dora Pamuklić (Libertas Marinkolor)
3. Maris Martinović (Libertas Marinkolor)
MLAĐI KADETI
1. Petar Stipković (Lučica)
2. Mateo Franulović (Lučica)
3. Petar Deranja (Konavljanin)
3. Andrej Saulan (Konavljanin)
MLAĐE KADETKINJE
1. Helena Prižmić (Lučica)
2. Cvijeta Glasnović (Konavljanin)
3. Marija Glasnović (Konavljanin)
KADETI
1. Franko Torić (Libertas Marinkolor)
2. Luka Kulaš (Libertas Marinkolor)
3. Marijan Deranja (Konavljanin)
3. Dorian GOLOŠ (Libertas Marinkolor)
KADETKINJE
1. Ivana Spahić  (Konavljanin)
MLAĐI JUNIORI
1. Luka Karanović (Libertas Marinkolor)
2. Šimun Lukacević (Libertas Marinkolor)
3. Petar Šeparović (Lučica)
JUNIORI
1. Mario Mozara (LibertasMarinkolor)
2. Juraj Hrčan (Konavljanin)
3. Andrej Hrčan (Konavljanin)
SENIORI
1. Luka Karanović (Libertas Marinkolor)
2. Ivo Miličić  (Konavljanin)
3. Luka Kulaš (Libertas Marinkolor)
3. Šimun Lukačević (Libertas Marinkolor)
SENIORKE
1. Sanda Tasovac (Lučica)
2. Ivana Anić (Lućica)
3. Sandra Đurišić (Konavljanin)
VETERANI 40+
1. Đuro Mileusnić (Konavljanin)
2. Mihovil Obrvan (Ploče)
3. Ivan Šimić (Ploče)
3. Pepo Deranja (Konavljanin)
VETERANI 50+
1. Orlando Glamuzina (Ploče)
2. Vlaho Car (Konavljanin)
3. Damir Parmać (Libertas Marinkolor)
3. Boris DRAGOJEVIĆ (Lučica)
VETERANI 60+
1 .Ivan Ravlić (Ploče)
2. Zoran Šutić (Ploče)
3. Ivica Petković (Libertas Marinkolor)
3. Milan Rezo (Libertas Marinkolor)
VETERANI 70+
1. Zoran Šutić (Ploče)
2. Gorki Miletić (Lučica)
PAROVI
1.   Orlando Glamuzina (Ploče) /
      Milo Stražičić (Konavljanin)
2.   Zoran Šutić (Ploče) / Mihovil
      Obrvan (Ploče)
3.  Šimun Lukačević (Libertas
      Marinkolor / Luka Kulaš (STK
      Libertas Marinkolor)
3.   Milan Rezo (Libertas Marinkolor) /
      Ivo Miličić (Konavljanin)

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *