NOVI PROGRAM DUBROVAČKIH KINEMATOGRAFA

116

KINO PROGRAM / 25.02.- 03.03.2021.

Kino Sloboda

25.veljače

17.00 TOM I JERRY

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 101min; Režija: Tim Story

Gl: Dajana Čuljak, Jan Kerekeš, Dražen Čuček, Marko Cindrić, Ivan Colarić, Mirna Medaković

19.00 MONSTER HUNTER

Akcija, avantura; 102min; Režija: Paul W.S. Anderson

Ul: Milla Jovovich, Tony Jaa, T.I.

21.00 ZAKON GETA

Akcijski film; 108min; Režija: Frederik Louis Hviid, Anders Olholm

Ul: Jacob Lohmann, Simon Sears, Tarek Zayat

26.veljače

17.00 TOM I JERRY

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 101min; Režija: Tim Story

Gl: Dajana Čuljak, Jan Kerekeš, Dražen Čuček, Marko Cindrić, Ivan Colarić, Mirna Medaković

19.00 FATALNA

Triler; 102min; Režija: Deon Taylor

Ul: Hilary Swank, Michael Ealy, Mike Colter

21.00 JAKO MI JE STALO

Kriminalistički, triler; 118min; Režija: J Blakeson

Ul: Rosamund Pike, Eiza González, Dianne Wiest

27.veljače

15.00 TOM I JERRY

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 101min; Režija: Tim Story

Gl: Dajana Čuljak, Jan Kerekeš, Dražen Čuček, Marko Cindrić, Ivan Colarić, Mirna Medaković

17.00 MONSTER HUNTER

Akcija, avantura; 102min; Režija: Paul W.S. Anderson

Ul: Milla Jovovich, Tony Jaa, T.I.

19.00 FATALNA

Triler; 102min; Režija: Deon Taylor

Ul: Hilary Swank, Michael Ealy, Mike Colter.

21.00 JAKO MI JE STALO

Kriminalistički, triler; 118min; Režija: J Blakeson

Ul: Rosamund Pike, Eiza González, Dianne Wiest

28.veljače

15.00 PRIČE IZ SKRIVENOG GRADA : DRVO ŽELJA

Animirani film sinkroniziran na hrvatski; 90min; Režija: Ricard Cussó

17.00 TOM I JERRY

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 101min; Režija: Tim Story

Gl: Dajana Čuljak, Jan Kerekeš, Dražen Čuček, Marko Cindrić, Ivan Colarić, Mirna Medaković

19.00 MONSTER HUNTER

Akcija, avantura; 102min; Režija: Paul W.S. Anderson

Ul: Milla Jovovich, Tony Jaa, T.I.

21.00 JAKO MI JE STALO

Kriminalistički, triler; 118min; Režija: J Blakeson

Ul: Rosamund Pike, Eiza González, Dianne Wiest

01.ožujka

17.00 TOM I JERRY

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 101min; Režija: Tim Story

Gl: Dajana Čuljak, Jan Kerekeš, Dražen Čuček, Marko Cindrić, Ivan Colarić, Mirna Medaković

19.00 DOK NAS VJENČANJE NE RASTAVI

Komedija, romansa; 100min; Režija: Dani de la Orden

Ul: Belén Cuesta, Álex García, Silvia Alonso

21.00 JAKO MI JE STALO

Kriminalistički, triler; 118min; Režija: J Blakeson

Ul: Rosamund Pike, Eiza González, Dianne Wiest

02.ožujka

17.00 TOM I JERRY

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 101min; Režija: Tim Story

Gl: Dajana Čuljak, Jan Kerekeš, Dražen Čuček, Marko Cindrić, Ivan Colarić, Mirna Medaković

19.00 MONSTER HUNTER

Akcija, avantura; 102min; Režija: Paul W.S. Anderson

Ul: Milla Jovovich, Tony Jaa, T.I.

21.00 FATALNA

Triler; 102min; Režija: Deon Taylor

Ul: Hilary Swank, Michael Ealy, Mike Colter

03.ožujka

17.00 TOM I JERRY

Animirana avantura sinkronizirana na hrvatski; 101min; Režija: Tim Story

Gl: Dajana Čuljak, Jan Kerekeš, Dražen Čuček, Marko Cindrić, Ivan Colarić, Mirna Medaković

19.00 ZAKON GETA

Akcijski film; 108min; Režija: Frederik Louis Hviid, Anders Olholm

Ul: Jacob Lohmann, Simon Sears, Tarek Zayat

21.00 JAKO MI JE STALO

Kriminalistički, triler; 118min; Režija: J Blakeson

Ul: Rosamund Pike, Eiza González, Dianne Wiest

Dvorana Visia

25.veljače

18.00 FOTOGRAFIJA

Romantična drama; 110min; Režija: Ritesh Batra

Ul: Nawazuddin Siddiqui, Sanya Malhotra, Sachin Khedekar

20.15 KAKO SE ZAPRAV0 ZOVEM ?

Triler; 90min; Režija: Christopher Radcliff, Lauren Wolkstein

Ul: Alex Pettyfer, James Freedson-Jackson, Emily Althaus

26.veljače

18.00 DokuKino : KORDILJERI SNOVA

Režija: Patricio Guzmán; 84min

Ul: Jorge Baradit, Vicente Gajardo, Francisco Gazitúa

20.00 NAJLJEPŠE GODINE

Drama; 129min; Režija : Gabriele Muccino

Ul: Pierfrancesco Favino, Claudio Santamaria, Kim Rossi Stuart, Micaela Ramazzotti

27.veljače

16.00 DUŠA

Animirana avantura; 100min; Režija: Pete Docter, Kemp Powers

Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić

18.00 NEOBIČNI ŽIVOTI

Komedija,drama; 114min; Režija: Olivier Nakache, Éric Toledano

Ul: Vincent Cassel, Reda Kateb, Hélène Vincent

20.30 ŠUTNJA BIJELOG GRADA

Kriminalistički; 110min; Režija: Daniel Calparsoro

Ul: Belén Rueda, Javier Rey, Aura Garrido, Manolo Solo, Alex Brendemühl

28.veljače

16.00 DUŠA

Animirana avantura; 100min; Režija: Pete Docter, Kemp Powers

Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić

18.00 POVIJEST DAVIDA COPPERFIELDA

Komedija, drama; 119min; Režija: Armando Iannucci

Gl: Dev Patel, Hugh Laurie, Tilda Swinton

20.30 OBITELJSKA PRIČA

Drama ; 112min; Režija: Viggo Mortensen

Ul: Viggo Mortensen, Lance Henriksen, Laura Linn

01.ožujka

18.00 SLUČAJNA RASKOŠ PROZIRNOG VODENOG REBUSA

Animirani ; 80min; Režija: Dalibor Barić

Gl: Rakan Rushaidat, Ana Vilenica, Frano Mašković, Nikša Marinović, Mario Kovač, Željka Veverec, Boris Bakal, Pavlica Brazzoduro Bajsić

20.00 NEOBIČNI ŽIVOTI

Komedija,drama; 114min; Režija: Olivier Nakache, Éric Toledano

Ul: Vincent Cassel, Reda Kateb, Hélène Vincent

02.ožujka

18.00 FOTOGRAFIJA

Romantična drama; 110min; Režija: Ritesh Batra

Ul: Nawazuddin Siddiqui, Sanya Malhotra, Sachin Khedekar

20.15 POVIJEST DAVIDA COPPERFIELDA

Komedija, drama; 119min; Režija: Armando Iannucci

Gl: Dev Patel, Hugh Laurie, Tilda Swinton

03.ožujka

18.00 BRAČNE NEVJERE

Romantična drama; 103min; Režija: Mark O’Rowe

Ul: Cillian Murphy, Eva Birthistle, Catherine Walker

20.00 DokuKino : PONOĆNA OBITELJ

Dokumentarni, akcija, krimi; 81min; Režija: Luke Lorentzen

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *