REZULTATI 10. ŽUPANIJSKOG PRVENSTVA U STOLNOM TENISU

12

Dana, 24.11.2019. u Konavlima, mjesto Gruda, u dvorani  OŠ Gruda, a u organizaciji STK-Konavljanin i županijskog stolno-teniskog saveza, održano je 10. po redu prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije u stolnom tenisu. Prvenstvu se odazvalo 91 igračica i igrača iz 5 registriranih klubova. Osim organizatora turnira STK-Konavljnin učestvovali su igračice i igrači; STK Libertas Marinkolor – Dubrovnik, STK Dubrovnik- Dubrovnik; STK  Lučica – Vela Luka, STK Ploče – Ploče. Natjecanje se igralo u 17 natjecateljskih kategorija počevši s kategorijaom »početnika« do »veterana 60+.  

Natjecanju su prisustvovali i čelnici općine Konavle ; zamjenik načelnika općine Konavle Ivo Radonić koji je ujedno i otvorio natejcanje te i predsjednik Općinskog vijeća Ivo Simović.

Ostvareni su sljedeći rezultati po kategorijama:

 

POČETNICI:

1.mjesto,Marino Čović – STK Libertas Marinkolor

 

POČETNICE

  1. mjesto, Lucija Radonić    – STK Konavljanin
  2. mjesto, Petra Hrčan        – STK Konavljanin

NAJMLAĐE KADETKINJE:

1.mjesto, Rina Surjan            –           STK Lučica, Vela Luka

2.mjesto, Paulina Cetinić            –    STK Lučica, Vela Luka

3.mjesto,Tina Ivić                –    STK Lučica, Vela Luka

3.mjesto, Lucija Franković        –    STK Lučica, Vela Luka

NAJMLAĐI KADETI:

1.mjesto, Baldo Dobrašin    –        STK Konavljanin 

2.mjesto, Luka Kulaš        –        STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

3.mjesto, Petar Radonić        –        STK Konavljanin

3.mjesto, Franko Torić        –        STK Libertas Marinkolor

 

MLAĐE KADETKINJE:

1.mjesto, Lara Matas            –    STK Lučica-Vela Luka

2.mjesto, Franka Dragojević        –    STK Lučica-Vela Luka

3.mjesto, Rina Žuvela             –    STK Lučica, Vela Luka

3.mjesto, Leona Žuvela            –    STK Lučica, Vela Luka

 

MLAĐI KADETI:

1.mjesto, Ivan Barčot        –    STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

2.mjesto, Patrik Soldo    –        STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

3.mjesto, Ivan Radonić        –    STK Konavljanin

3.mjesto, Borna Ramljak        –     STK Libetras Marinkolor-Dubrovnik

 

KADETKINJE:

1.mjesto, Mia Mirošević        –    STK Lučica- Vela Luka 

2.mjesto, Hana Ivić        –    STK Lučica- Vela Luka

3.mjesto, Nina Šeparović    –    –    STK Lučica – Vela Luka

KADETI:

1.mjesto, Juraj Hrčan        –    STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

2.mjesto, Mario Mozara        –    STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik 

3.mjesto, Teo Kasač        –    STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik 3.mjesto, Bruno Soldo        –    STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik 

 

JUNIORKE

1.mjesto, Linda Žuvela         –    STK Lučica – Vela Luka

 

JUNIORI:

1.mjesto, Duje Prižmić            –    STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik 2.mjesto, Antoni Maslać            –    STK Konavljanin

3.mjesto, Antonio Pavlić            –    STK Konavljanin

3.mjesto, Rene Kulenović        –    STK Konavljanin

 

SENIORKE:

1.mjesto, Lidija Vranješ        –    STK Libertas Marinkolor-Dubrovnik

2.mjesto, Sanda Tasovac        –    STK Lučica – Vela Luka

3.mjesto, Linda Žuvela        –    STK Lučica – Vela Luka

3.mjesto,Sandra Đurišić        –    STK Konavljanin 

SENIORI:

1.mjesto, Marko Venier            –    STK Libertas Marinkolor

2.mjesto, Filip Mikulić            –    STK Libertas Marinkolor

3.mjesto, Vedran Đurđević        –    STK Konavljanin

3.mjesto, Marko Šarić            –    STK Libertas Marinkolor

 

VETARANI 40+

  1. mjesto, Vlaho Car ¸        –    STK Konavljanin 
  2. mjesto, Orlando Glamuzina    –     STK Ploče- Ploče
  3. mjesto, Damir Parmać     –     –    STK Dubrovnik – Dubrovnik
  4. mjesto, Boris Dragojević        –     STK Lučica – Vela Luka 

 

VETERANA 50+:

1.mjesto, Ivan Ravlić            – STK Ploče – Ploče

2.mjesto, Damri Gleđ             -STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik 3.mjesto, Milan Rezo            -STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik

3.mjesto, Boris Cikoja            – STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik

 

VETARANI 60+:

1.mjesto, Mirko Dragojević        -STK Lučica – Vela Luka

2.mjesto, Marinko Matulović        -STK Libertas Marinkolor- Dubrovnik

3.mjesto, Zoran Šutić            -STK Ploče – Ploče

3.mjesto, Fra Ilija                -STK Konavljanin

 

PAROVI:

1.mjesto,                    Milan Rezo – Marko Venier

2.mjesto,                    Vlaho Car – Vedran Đurđević

3.mjesto,                     Jurica Prpić – Ivo Miličić

3.mjesto,                     Boris Dragojević – Orlando Glamuzina

 

REKREATIVCI

1.mjesto,             Tena Erceg         STK Konavljanin

2.mjesto,            Adrijan Bokarica   STK Konavljanin

3.mjesto,            Nikolina Čović 

3.mjesto,            Jurca Čović

Komentari




Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *