Stolnotenisači Marinkolora u Osijeku ostvarili još jednu prvenstvenu pobjedu

814
Stolnotenisači Marinkolora jučer poslijepodne u Osijeku su ostvarili još jednu prvenstvenu pobjedu pobjedivši stolnotenisače Vodovoda s rezultatom 3:1.
U prvom meču Mario Banek pobjedio je Miha Simovića sa rezultatom 3:2.
U drugom meču Filip Čipin je bez većih problema pobjedio je Fran Mihaljevića s rezultatom  3:0.
U trećem meču sastali su se ukrajinski igrač u redovima osječana Yeven Kozhemiakin i naš Tomislav Japec u kojem je Japec pobjedio s rezultatom 3:0.
Da današnji susret ne pođe u 5 meč pobrinuo se je Filip Čipin koji je dobio Maria Baneka s rezultatom 3 :0.
STK VODOVOD (Osijek) –  STK LIBERTAS MARINKOLOR 1:3
Mario Banek – Miho Simović 3:2 (11:8 ; 6:11 ; 6;11 ; 11:9 ; 11:7)
Fran Mihaljević – Filip Čpin 0:3 (8:11 ; 6:11; 6:11)
Yehven Kozhemiakin – Tomislav Japec 0:3 (3:11; 5:11 ; 9:11)
Pituri su sinoć otputovali za Požegu radi odigravanja današnjeg prvenstvenog susreta sa kvalitetnoj momčadi STK Požega predvođena dobrim iranskim igračem.



Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *