Nakon dočeka Vatrenih na zagrebačkom trgu zabava se nastavila, a Dejan Lovren je slavlje nastavio u kafiću Epic Brozo reprezentativca Marcela Brozovića u Velikoj Gorici.
Pjevale su se Thompsonove “Čavoglave” i “Kninska kraljice”, a mnogima je zasmetalo, pa i nacionalnim medijima, što su naši reprezentativci uz Čavoglave dizali ruke na Za dom spremni.
S druge strane, hrvatski su građani iskazali svoje nezadovoljstvo na društvenim mrežama prekidanjem Dejana Lovrena dok je pjevao “Lijepa li si”.






















